Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 120m G.657A2

121,82z VAT
99,04 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 120m G.657A2
Kod produktu: OP-SA-SA-SS-120-PU
Numer katalogowy: 5512
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: CDR

Kabel światłowodowy o długości 120 m, ze złączami SC/APC SC/APC. Przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania na zewnątrz, idealnie sprawdza się w połączeniach pomiędzy słupem a klientem. Kabel posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, został wzmocniony dużą ilością włókien aramidowych.

Pomimo wysokiej odporności na uszkodzenia jego średnica wynosi zaledwie 3 mm. Zastosowanie włókna G.657A2 pozwoliło na uzyskanie promienia gięcia na poziomie 7,5 mm. Maksymalne przęsło dla kabla wynosi 30 m.

Patchcord został wykonany z kabla: S-QOTKSdD.

Cechy produktu:

  • długość 120 m;
  • dwa złącza typu SC/APC;
  • do wykorzystania na zewnątrz (outdoor);
  • idealnie nadaje się do połączeń między słupem a klientem;
  • wzmacniany włóknami aramidowymi;
  • średnica 3 mm;
  • włókno G.657A2;
  • promień gięcia 7,5 mm;
  • maksymalne przęsło 30 m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -61%
Tenda E30 dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express WiFi 6 AX3000 Bluetooth
191,00
75,00 netto
Koniec promocji: