Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Promocje do -50% (11)

Access Pointy / Routery (314)
   » 2.4 GHz (114)
      » Access Pointy (56)
      » Routery (50)
      » Routery 3G (3)
      » Routery ADSL (5)
   » 5 GHz (78)
      » Access Pointy (50)
      » Routery (28)
   » 60 GHz (1)
      » Access Pointy (1)
   » Dual Band (2.4 + 5 GHz) (56)
      » Standard A/N (2)
      » Standard AC (54)
   » Routery kablowe (53)
      » Fast Ethernet (3)
      » Gigabit Ethernet (33)
      » SFP / SFP+ (17)
   » Wzmacniacze sygnału (12)

Akcesoria GSM/LTE (32)
   » Anteny GSM (4)
   » Modemy i inne (24)
   » Pigtaile GSM (4)

Akcesoria, Uchwyty (163)
   » Cybanty/Obejmy (11)
   » Dławiki (6)
   » Izolacje (24)
   » Kołki (1)
   » Opaski zaciskowe (17)
   » Patch Panele (19)
   » Pozostałe (18)
   » Uchwyty antenowe (55)
   » Uchwyty kablowe (12)

Anteny (221)
   » Anteny (niestandardowe pasma) (8)
   » Anteny 2,4 GHz (22)
      » Dookólne (12)
      » Dwupolaryzacyjne (2)
      » Grid/Parabole (2)
      » Panelowe (2)
      » Sektorowe (3)
      » Zintegrowane BOX (1)
   » Anteny 5 GHz (187)
      » Dookólne (12)
      » Dwupolaryzacyjne (63)
      » Horn (19)
      » Panelowe (11)
      » Parabole (29)
      » Sektorowe (32)
      » Zintegrowane (21)
   » Dual-band 2.4/5GHz (4)

Części Serwisowe (68)
   » Chipy LAN (19)
   » el. Dyskretne (25)
   » Gniazda (6)
   » Kondensatory (4)
   » Pozostałe (3)
   » Przetwornice, Switche (8)
   » Transformatory (3)

Inteligentny Dom (7)
   » Smart Plug (3)
   » Żarówki Smart (4)

IPTV / Android TV / DVB-C (7)
   » DVB-C (2)
   » STB (5)

Karty radiowe mPCI/USB (45)
   » Karty 2,4 GHz (26)
      » Karty mPCI (2)
      » Karty PCI (0)
      » Karty PCI Express (4)
      » Karty USB (12)
      » Standard N (8)
   » Karty 2,4 GHz + 5 Ghz Dual Band (8)
      » Standard A/N (1)
      » Standard AC (7)
   » Karty 5 GHz (11)
      » Karty mPCI (4)
      » Karty PCI Express (2)
      » Karty USB (5)

Karty Sieciowe (14)
   » 10G Ethernet (RJ45) (2)
   » 1G / 100M Ethernet (RJ45) (5)
   » QSFP / QSFP+ (1)
   » SFP (2)
   » SFP+ (4)

LigoWave (14)

Mediakonwertery (28)
   » PLC (14)
   » Światłowodowe (14)

MikroTik (327)
   » Akcesoria (54)
   » Anteny (13)
   » Koszulki (5)
   » Licencje (3)
   » Moduły radiowe (10)
   » Moduły SFP/SFP+ (18)
   » Obudowy (14)
   » Platformy (199)
      » 2011, 3011, 4011 (9)
      » 250, 450, 750, 951, 960 (16)
      » 411, 433, 435, 493, 953, Mxx (2)
      » 850, 1100, CCR, CRS, CSS (32)
      » 911, 912, 921, 922 (17)
      » cAP, mAP, wAP, hAP (32)
      » GPEN (2)
      » InterCell, LTE (17)
      » LoRa (2)
      » mANTBox (3)
      » SXT, Groove, OmniTIK, LHG, LDF (59)
      » Wireless Wire, 60GHz (8)
   » Platformy ALIX/UBNT (2)
   » Szkolenia (1)
   » Zestawy klienckie (8)

Mimosa (24)
   » Akcesoria (6)
   » Anteny (8)
   » Rozwiązania punkt-punkt (PTP) (5)
   » Rozwiązania punkt-wielopunkt (PTMP) (5)

Monitoring (264)
   » Akcesoria / uchwyty (44)
   » Kamery AHD (4)
   » Kamery IP (137)
   » Kamery IP WiFi (4)
   » Rejestratory hybrydowe (2)
   » Rejestratory IP (72)
   » Zestawy IP WIFI (1)

Narzędzia (22)
   » Ściągacze izolacji (4)
   » Testery (3)
   » Zaciskarki (15)

Obudowy, Skrzynki (133)
   » Akcesoria dodatkowe (26)
      » Półki (3)
      » Pozostałe (20)
      » Racki (3)
   » Obudowy do Routerboard (4)
      » Desktop (4)
   » Obudowy, AntenaBoxy (5)
   » Osłony przeciwzakł. (10)
   » Półki (3)
   » Skrzynki (51)
      » Wewnętrzne (27)
      » Zewnętrzne (24)
   » Szafy 10" (4)
   » Szafy 19" (30)

Okablowanie (229)
   » Kable Koncentryczne (2)
   » Kable Telefoniczne (3)
   » Patchcordy (96)
      » Patchcordy UTP kat. 5 (54)
      » Patchcordy UTP kat. 6 (42)
   » Pigtaile (31)
   » Przyłącza 2,4 GHz (31)
   » Przyłącza 5 GHz (20)
   » Skrętka FTP (23)
      » Na zewnątrz budynków (15)
      » Wewnątrz budynków (7)
      » Z linką nośną (1)
   » Skrętka UTP (23)
      » Na zewnątrz budynków (12)
      » Wewnątrz budynków (9)
      » Z linką nośną (2)

Radiolinie (29)

Światłowody (1383)
   » Adaptery (40)
   » CATV (11)
   » CWDM (11)
      » MUX/DEMUX (11)
         » ABS Box (11)
   » Kable (75)
      » FTTX (17)
      » Kable łatwego dostępu (4)
      » Mikrokanalizacyjne (13)
      » Samonośne (napowietrzne) (18)
      » Uniwersalne (kanalizacyjne / napowietrzne) (9)
      » Zewnętrzne (doziemne) (4)
      » Zewnętrzne (kanalizacyjne) (10)
   » Materiały eksploatacyjne (12)
   » Mikrorurki (3)
   » Moduły GBIC (1)
   » Moduły QSFP+ (5)
   » Moduły SFP (96)
      » CWDM (33)
      » Multimode (9)
      » PON (7)
      » RJ45 (3)
      » Singlemode (23)
      » WDM (21)
   » Moduły SFP+ (68)
      » CWDM (32)
      » Direct Attach Cable (10)
      » Multimode (8)
      » RJ45 (1)
      » Singlemode (17)
   » Mufy / przełącznice (129)
      » Abonenckie (15)
      » Akcesoria (9)
      » Kanalizacyjne (6)
      » Naścienne (39)
      » Nasłupowe (20)
      » RACK 19" (30)
      » Rozdzielnice (10)
   » Narzędzia (102)
      » Noże diamentowe (10)
      » Podwieszanie kabli (5)
      » Przeciąganie kabli (21)
      » Reflektometry (19)
      » Strippery i obieraki do kabli (32)
      » Zestawy narzędziowe (2)
      » Źródła światła i mierniki (13)
   » Osłonki spawów (4)
   » Patchcordy (466)
      » FC-FC (12)
      » FC-LC (16)
      » FC-SC (27)
      » LC-LC (26)
         » Duplex (16)
         » Simplex (10)
      » Multimodowe (97)
         » OM1 (62.5/125) (30)
            » LC-LC (5)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (5)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM2 (50/125) (33)
            » LC-LC (7)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (6)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM3 (50/125) (26)
            » LC-LC (8)
            » LC-SC (5)
            » MPO-LC (6)
            » MPO-MPO (7)
         » OM4 (50/125) (8)
            » LC-LC (8)
      » Multipatchcord (24)
         » LC-LC (6)
         » SC-SC (18)
      » SC-LC (34)
         » Duplex (20)
         » Simplex (14)
      » SC-SC (206)
         » Duplex (21)
         » Simplex (97)
         » Simplex zewnętrzne (88)
      » ST-LC (6)
      » ST-SC (12)
      » ST-ST (6)
   » Pigtaile (76)
      » Multimode (13)
      » Singlemode FC (4)
      » Singlemode LC (10)
      » Singlemode SC (33)
      » Singlemode ST (2)
      » Splice on Connector (6)
      » Zewnętrzne (8)
   » PON (87)
      » EPON (17)
         » OLT (7)
         » ONU (6)
         » SFP (4)
      » GPON (70)
         » OLT (36)
         » ONU/ONT (27)
         » SFP (7)
   » Rozbiegówki (4)
   » Różne (5)
   » Sieci napowietrzne (62)
      » Haki słupowe (9)
      » Stelaże zapasu kabla (11)
      » Uchwyty napowietrzne (22)
      » Uchwyty przelotowe (3)
      » Wsporniki słupowe (17)
   » Spawarki (23)
   » Splittery (76)
      » Asymetryczne FBT (20)
         » Bez złączy (10)
         » SC/APC (10)
      » Symetryczne PLC (56)
         » Bez złącza (14)
         » LC/APC (5)
         » SC/APC (22)
         » SC/PC (15)
   » Tacki spawów (15)
   » Tłumiki (12)

Switche (348)
   » 48-portowe (21)
   » PoE (40)
   » Ze slotem QSFP+ (5)
   » Ze slotem SFP+ (32)
   » 5-portowe (19)
   » 8-portowe (32)
   » 16-portowe (23)
   » 24-portowe (37)
   » Zarządzalne (83)
   » Ze slotem SFP (56)

Ubiquiti (305)
   » AirFiber (25)
   » airGateway (2)
   » AirGrid (3)
   » AmpliFi (6)
   » Anteny (33)
   » Bullet (3)
   » Części zamienne (4)
   » EdgeMAX (28)
   » IsoStation (2)
   » kamery AirCAM (1)
   » Kamery IP (6)
   » LiteBeam (6)
   » mFI (8)
   » NanoBeam (10)
   » NanoStation (12)
   » PowerBeam (19)
   » PowerBridge (1)
   » PrismStation (7)
   » Rocket (10)
   » Switche (31)
   » U Fiber (9)
   » Uchwyty montażowe (3)
   » UniFi (37)
   » Zasilanie (22)
   » inne (17)

Usługi pomiar,spaw,LIR (11)

VoIP (11)

xDSL (15)
   » ADSL (8)
      » DSLAM (3)
      » Routery (5)
   » VDSL (7)
      » DSLAM (3)
      » Routery (4)

Zasilanie (408)
   » Adaptery PoE (51)
      » 10/100 multi (19)
      » 10/100 single (8)
      » Gigabit (10)
      » Z netprotectorem (14)
   » Akumulatory (24)
      » 5Ah i mniejsze (4)
      » 7,2Ah (3)
      » 12Ah (2)
      » 18Ah (7)
      » 40Ah i większe (8)
   » Kable zasilające AC 230V (2)
   » Kable Zasilające DC (11)
   » Kontrolery/Restartery GSM (19)
   » Konwertery napięcia AC/AC (3)
   » Laptopowe (5)
   » Listwy zasilające (8)
   » Pozostałe (1)
   » Przetwornice DC/AC 230V (66)
      » z 12V na 230V (14)
      » z 12V na 230V sin (13)
      » z 24V na 230V (8)
      » z 24V na 230V sin (8)
      » z 48V na 230V sin (3)
      » z regulatorem solarnym (3)
      » z wbudowanym UPS (17)
   » Przetwornice DC/DC (40)
      » z 12V (8)
      » z 24V (19)
      » z 48V (13)
   » Regulatory Solarne (4)
   » Siłownie telekomunikacyjne (19)
      » 48V (19)
   » UPSy (5)
   » Zabezpieczenia (40)
      » Obudowa RACK 19" (7)
      » Pojedyncze (6)
      » Wieloportowe (13)
      » z POE (14)
   » Zasilacze (35)
      » 12V (10)
      » 16-18V (1)
      » 24V (6)
      » 48V (13)
      » 5-9V (5)
   » Zasilacze buforowe (34)
      » 12V (9)
      » 24V (13)
      » 48V (12)
   » Zasilacze w obudowie (16)
      » 12V (5)
      » 24V (5)
      » 48V (3)
      » RACK (3)
   » Zasilacze z PoE (25)
      » 12V (1)
      » 16-18V (4)
      » 24V (12)
      » 48V (8)

Zestawy (1)
   » Abonenckie 5 GHz (1)

Złącza, Wtyki (54)
   » Beczki, przejścia (12)
   » Inne (3)
   » RJ11 (1)
   » RJ45 (22)
   » Typu N (7)
   » Typu SMA (6)
   » Typu TNC (1)
   » Typu UY (2)