Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 10
Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5
9,48z VAT
7,71zł netto
przechowalnia
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
Promocja
10,82z VAT
15,00 zł netto
8,80 zł netto
przechowalnia
UBIBRACKET MINI Loco
13,10z VAT
10,65zł netto
przechowalnia
Oryginalny rear housing dla urządzeń AirGrid M5
18,45z VAT
15,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UOC-0.5 patchcord OM3 Duplex LC-LC 0,5m
22,72z VAT
18,47zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-1 patchcord OM3 Duplex LC-LC 1m
27,17z VAT
22,09zł netto
przechowalnia
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka Producent: Ubiquiti Networks

Urządzenie nowe, ale bez oryginalnego opakowania i kabla.

30,75z VAT
25,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UOC-2 patchcord OM3 Duplex LC-LC 2m
32,52z VAT
26,44zł netto
przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 15V / 0.8A, 12 W
34,75z VAT
28,25zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Zasilacz PoE 24V 0.5A
34,75z VAT
28,25zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-3 patchcord OM3 Duplex LC-LC 3m
37,56z VAT
30,54zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 10
Filtry
Promocja!
Rabat: -38%
Tenda nova MW5s dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh, MU-MIMO, 2x GE, zestaw 2 sztuk
284,10
175,00 netto
Koniec promocji: