Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Aktualności

Przewijamy kable światłowodowe!

Kliknij aby dowiedzieć się więcej

08-03-2019
Nowość! Puszka abonencka w zestawie z adapterem i pigtailem SC/APC
Oferujemy puszkę abonencką FTB-02D z adapterem i pigtailem SC/APC dołączonymi w zestawie i zamontowanymi. Produkt jest już gotowy do zainstalowania u klienta, wystarczy przyspawać pigtail i podłączyć patchcord. W zestawie dołączone są także kołki i inne niezbędne akcesoria. Wewnątrz puszka znajduje się odchylana tacka spawów i miejsce na zapas kabla. 

Przejdź do produktu
27-02-2019
Nowość! FDB-0216P - mufa światłowodowa z miejscem na splitter kasetkowy
FDB-0216P to mufa światłowodowa wyposażona w łącznie 4 wejścia na kabel - przepust kablowy typu dyby i 2 dławiki oraz 16 wyjść na kable abonenckie. Wewnątrz znajduje się ramka, w której można zamontować splitter kasetkowy o maksymalnej wielkości 1x16. Jest to wygodne rozwiązanie, które usuwa konieczność spawania odgałęzień splittera do pigtaili, instalator otrzymuje gotowe rozwiązanie, do którego może od razu podłączać kable abonenckie. 

Przejdź do produktu
14-02-2019
Nowość! Jirous JH-LHG - osłony do RouterBOARD LHG!
W naszej ofercie dostępne są osłony do urządzeń LHG wyprodukowane przez Jirousa. Produkty sprzedawane są w zestawach po dwie sztuki, wykonane zostały z tworzywa sztucznego PP i aluminium. Doskonale sprawdzą się do LHG 60AD (Wireless Wire Dish), osłona skutecznie chroni przed deszczem i śniegiem. Kupuj sprawdzone rozwiązanie znanego producenta, które cechuje się wysoką jakością i powtarzalnością produkcji, w przeciwieństwie do "handmade'ów"


Przejdź do produktu
08-02-2019
Nowość! Kable mikrokanalizacyjne w wersjach od 12 to 72 włókien
Opton Z-XOTKtmd to kabel światłowodowy przystosowany do mikrokanalizacji. Zależnie od wersji posiada 12, 24, 48 lub 72 włókna typu G.652.D. Powłoka kabla wykonana jest z HDPE i dodatkowo karbowana, co ułatwia wdmuchiwanie. Zewnętrzna średnica wynosi około 5,8 mm, konstrukcja oparta jest na centralnie umieszczonym pręcie FTP wokół którego skręcone są tuby. Całość została dodatkowo wzmocniona włóknami szklanymi (glass yarn). Kable oryginalnie znajdują się na rolkach 6 km, w razie potrzeby możemy przewinąć je na inne bębny - więcej informacji w opisie. 

Przejdź do listy produktów
07-02-2019
Nowość! MikroTik CRS309-1G-8S+IN - switch z 8 slotami SFP+!
MikroTik CRS309-1G-8S+IN to zarządzalny switch wyposażony w 8 slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 1 gigabitowy port Ethernet. Zasiany jest napięciem 18 - 57 V DC poprzez gniazdo lub PoE, posiada dwa systemy operacyjne - SwitchOS RouterOS.

Ma niewielkie rozmiary i stosunkowo niski pobór mocy (maks. 33 W), w zestawie znajdują się długie uszy umożliwiające montaż w szafie Rack 19". Doskonale sprawdzi się do rozdzielania ruchu o wysokiej przepustowości. 

Przejdź do produktu
06-02-2019
Nowość! MikroTik wAP 60x3 - punkt dostępowy 60 GHz!
W odpowiedzi na potrzeby klientów MikroTik stworzył punkt dostępowy / stację nadawczą o szerszym pokryciu niż sprzedawane dotychczas urządzenie z zestawu Wireless Wire. Wiązka główna ma szerokość 180°, maksymalny zasięg transmisji wg producenta wynosi 200 metrów (używając wAP 60G lub SXTsq Lite60) albo 800 metrów (LHG 60G). Maksymalna ilość podłączonych klientów to 8. Nowy wAP posiada gigabitowy port Ethernet i system RouterOS Level 4.


Przejdź do produktu
05-02-2019
Nowość! Aktywny kabel DAC SFP+ działający z RB4011
S-AO0005 to aktywny kabel DAC, jest to miedziany kabel obustronnie zakończony wkładkami SFP+. Umożliwia zestawienie transmisji 10 Gb/s pomiędzy dwoma urządzeniami, doskonale sprawdzi się w szafie Rack. Oferowany produkt został przystosowany do współpracy  RB4011, w którym nie działają standardowe, pasywne DAC. Długość kabla wynosi 5 metrów. 


Przejdź do produktu
16-01-2019
Nowość! Ubiquiti UFiber Loco - terminal GPON ONT z 1 gigabitowym portem Ethernet
UFiber Loco jest już dostępny w naszej ofercie! Urządzenie to terminal kliencki ONT przeznaczony do sieci GPON. Posiada złącze światłowodowe SC/APC oraz 1 gigabitowy port Ethernet. Może być skonfigurowany jako bridge lub router, zależnie od potrzeby. Zasilanie odbywa się poprzez port microUSB lub pasywne PoE 24 V, zasilacz microUSB dołączono w zestawie. 

Przejdź do produktu
14-01-2019
Nowość! Atrakcyjny cenowo reflektometr CY-190S
CY-190S to reflektometr optyczny przeznaczony do włókien typu singlemode. Wykorzystuje fale o długościach 1310 / 1550 nm, cechuje się dynamiką mocy 12 dB. Dodatkowo posiada wbudowany wizualny lokalizator uszkodzeń VFL. Urządzenie obsługuje się w prosty, intuicyjny sposób, dołączony akumulator umożliwia długą pracę bez konieczności ładowania. Zaloguj się w celu sprawdzenia ceny!

Przejdź do produktu
07-01-2019
Nowość! Kabel DAC (direct attach cable) kompatybilny ze switchami HP!
Jeżeli potrzebujesz połączyć w szafie Rack switche HP zainteresuj się naszym nowym produktem - kablem DAC (direct attach cable) kompatybilnym z HP J9283A. Kabel obustronnie zakończony jest wkładką SFP / SFP+, maksymalna przepustowość transmisji wynosi 10 Gb/s.

Długość to 3 metry, jest w zupełności wystarczająca do połączenia wewnątrz szafy Rack lub pomiędzy dwoma szafami. 


Przejdź do produktu
20-12-2018
Nowość! Transmiter sieciowy PLC (powerline adapter) MikroTika z wbudowanym punktem dostępowym!
PL7411-2nD to pierwszy transmiter sieciowy PLC w ofercie MikroTika. Wykorzystuje standard HomePlug AV i jest wyposażony w 1 port fast Ethernet. Dodatkowo umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n, maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 300 Mb/s (2x2 MIMO / dual-chain). W obrębie jednej sieci można podłączyć do 8 urządzeń PL7411-2nD. Zachęcamy do zapoznania się z nowością.

Przejdź do produktu