Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 / 2
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 1M AWG24
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 1M AWG24 Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

50,06z VAT
40,70zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 3M AWG24
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 3M AWG24 Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

69,14z VAT
56,21zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 5M AWG24
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 5M AWG24 Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

69,99z VAT
56,90zł netto
przechowalnia
TP-Link SM5110-SR wkładka SFP+ dual fiber 10Gb/s MM 300m
75,18z VAT
61,12zł netto
Dostępność przechowalnia
LR-Link SFP/SFP+ Direct Attach Cable (kabel DAC) 1m AWG24
99,30z VAT
80,73zł netto
Dostępność przechowalnia
LR-Link SFP/SFP+ Direct Attach Cable (kabel DAC) 3m AWG24
115,28z VAT
93,72zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei 34060494 wkładka SFP+ Multimode 10G 850nm 300m
Promocja
121,77z VAT
224,84 zł netto
99,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

197,96z VAT
160,94zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik aktywny Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP+ 10G, 5m
MikroTik aktywny Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP+ 10G, 5m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w slot SFP+ bez użycia światłowodu i wkładek.

211,95z VAT
172,32zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW29-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1291 DDM
256,66z VAT
208,67zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW33-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1331 DDM
261,47z VAT
212,58zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW27-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1271 DDM
261,47z VAT
212,58zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW31-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1311 DDM
261,47z VAT
212,58zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW35-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1351 DDM
261,47z VAT
212,58zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW37-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1371 DDM
261,47z VAT
212,58zł netto
przechowalnia
Huawei wkładka SFP+ 10G 1310nm 10km SM dual fiber
267,71z VAT
217,65zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
272,49z VAT
221,54zł netto
przechowalnia
Opton wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10 Gb/s
274,08z VAT
222,83zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Filtry
Promocja!
Rabat: -18%
Huawei GPON H805GPFD Board 16 Ports (wkładki SFP klasy C+ w zestawie)
5 499,00
4 499,00 netto
Koniec promocji: