Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  
Producenci: Cabinex, Mantar, OEM, Opton

Strona: [1] 2 3 / 3
SC Dust Cover SX - zaślepka otworu SC simplex
SC Dust Cover SX - zaślepka otworu SC simplex Producent: Opton

Zaślepka otworu gniazda SC simplex do przełącznic światłowodowych.

0,77z VAT
0,63zł netto
przechowalnia
Przepust kablowy typu 'dyby' do mufy FDB-0216PG-D
1,23z VAT
1,00zł netto
przechowalnia
SC Dust Cover DX - zaślepka otworu SC duplex
SC Dust Cover DX - zaślepka otworu SC duplex Producent: Opton

Zaślepka otworu gniazda SC duplex do przełącznic światłowodowych.

1,25z VAT
1,02zł netto
przechowalnia
Opaska ślimakowa 32-50mm
2,36z VAT
1,92zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02 Producent: Opton

Domowa puszka zakończeniowa. Posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla, oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów.

3,68z VAT
2,99zł netto
przechowalnia
Opton mini mufa światłowodowa z miejscem na adaptery
6,75z VAT
5,49zł netto
Dostępność przechowalnia
Puszka odgałęźna 4 portowa kabla łatwego dostepu
Puszka odgałęźna 4 portowa kabla łatwego dostepu Producent: Opton

Osłona pozwala na zabezpieczenie okna o długości maksymalnie 50 mm, wyciętego w kablu łatwego dostępu.

7,71z VAT
6,27zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 1 OUT
8,84z VAT
7,19zł netto
przechowalnia
Opton FTB-01D domowa / abonencka puszka zakończeniowa FTTH - 1 IN 1 OUT
1+
:
7,69 zł
20+
:
6,69 zł
50+
:
5,69 zł
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02A
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02A Producent: Opton

Domowa puszka zakończeniowa. Posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów.

9,83z VAT
7,99zł netto
przechowalnia
Puszka odgałęźna 8 portowa kabla łatwego dostepu
Puszka odgałęźna 8 portowa kabla łatwego dostepu Producent: Opton

Osłona pozwala na zabezpieczenie okna o długości maksymalnie 50 mm, wyciętego w kablu łatwego dostępu.

10,22z VAT
8,31zł netto
przechowalnia
Opton rozdzielacz tub (mały) / organizer
12,20z VAT
9,92zł netto
przechowalnia
Uchwyt nasłupowy do mufy FDB-0224G-E
13,53z VAT
11,00zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 4 OUT
14,05z VAT
11,42zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 1 OUT
14,28z VAT
11,61zł netto
przechowalnia
Opton rozdzielacz tub (duży) / organizer
14,92z VAT
12,13zł netto
przechowalnia
Domowa puszka FTTH - 4 OUT - FTB04A
19,22z VAT
15,63zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0102G - 1 IN, 2 OUT
21,30z VAT
17,32zł netto
przechowalnia
Skrzynka zapasu kabla światłowodowego (30m)
23,99z VAT
19,50zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0104G - 1 IN, 4 OUT
Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0104G - 1 IN, 4 OUT Producent: Opton

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

34,43z VAT
27,99zł netto
przechowalnia
Opton PD-A przełącznica dostępowa abonencka 1x SC Duplex
35,71z VAT
29,03zł netto
przechowalnia
Opton PD-3 przełącznica dostępowa 6x SC Simplex
37,33z VAT
30,35zł netto
przechowalnia
Opton PD-1 przełącznica dostępowa 4x SC Duplex
37,33z VAT
30,35zł netto
przechowalnia
Opton PD-2 przełącznica dostępowa 6x SC Duplex
38,95z VAT
31,67zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308G - 3 IN, 8 OUT
Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308G - 3 IN, 8 OUT Producent: Opton

3 wejścia na kabel magistralowy, 8 wyjść na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

39,67z VAT
32,25zł netto
Dostępność przechowalnia
Mantar modułowa przełącznica światłowodowa Rack 19" 1U
43,12z VAT
35,06zł netto
przechowalnia
Mantar modułowa przełącznica światłowodowa Rack 19" 2U
51,48z VAT
41,85zł netto
przechowalnia
Opton mufa światłowodowa FDB-0212G-CAS 2 IN 12 OUT, dyby, ramka na kasetkę
53,51z VAT
43,50zł netto
przechowalnia
Opton skrzynka odgałęźna 14/15/6 z ramką 4x SC Simplex
56,80z VAT
46,18zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3
Filtry
Promocja!
Rabat: -18%
Huawei GPON H805GPFD Board 16 Ports (wkładki SFP klasy C+ w zestawie)
5 499,00
4 499,00 netto
Koniec promocji: