Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  
Producenci: Mikrotik, Opton

Strona: [1] / 1
MikroTik Q+DA0001 QSFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 1m
MikroTik Q+DA0001 QSFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP bez użycia światłowodu i wkładek.

121,12z VAT
98,47zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP+ 40G 1M
131,29z VAT
106,74zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP+ 40G 3M
172,41z VAT
140,17zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP+ 40G 5M
237,28z VAT
192,91zł netto
przechowalnia
OPTON 40G-MM-SR4 QSFP+ 40Gbps MM MTP/MPO 100m TX850 DDM
241,95z VAT
196,71zł netto
przechowalnia
MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ - 4x SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 3 m
MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ - 4x SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 3 m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP z urządzeniami wyposażonymi w porty SFP+

242,22z VAT
196,93zł netto
przechowalnia
MikroTik Q+85MP01D wkładka QSFP, 40 Gb/s, MM, 850nm
242,22z VAT
196,93zł netto
przechowalnia
OPTON Active Optical Cable QSFP+ 40Gbps to 4x SFP+ 10Gbps 2m
Promocja
626,07z VAT
519,00 zł netto
509,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Promocja!
Rabat: -18%
Huawei GPON H805GPFD Board 16 Ports (wkładki SFP klasy C+ w zestawie)
5 499,00
4 499,00 netto
Koniec promocji: