Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 / 3
OPTON 125G-MM-DF85-LC SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850
44,67z VAT
36,32zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
65,10z VAT
52,93zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LM
Moduł SFP TL-SM311LM Producent: TP-Link

Towar na zamówienie.

70,17z VAT
57,05zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LS
Moduł SFP TL-SM311LS Producent: TP-Link

Towar na zamówienie

70,17z VAT
57,05zł netto
przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit Producent: Opton
Stała prędkość na porcie ethernetowym 1000Mbit.
71,33z VAT
57,99zł netto
przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000 Producent: Opton
Port ethernet wspiera autonegocjację.
71,33z VAT
57,99zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

75,05z VAT
61,02zł netto
przechowalnia
HUAWEI MXPD-243S 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
75,08z VAT
61,04zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
Promocja
92,25z VAT
119,00 zł netto
75,00 zł netto
przechowalnia
Huawei wkładka GPON SFP klasa B+
98,40z VAT
80,00zł netto
przechowalnia
Huawei LTD1314-BC+ SFP module 1.25G 1310nm 40km SM
99,63z VAT
81,00zł netto
przechowalnia
Huawei MXPD-243MD SFP module 1.25G 1310nm 40km SM
99,63z VAT
81,00zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

103,66z VAT
84,28zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
103,66z VAT
84,28zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
105,32z VAT
85,63zł netto
przechowalnia
Ubiquiti uFiber SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, para (2 wkładki)
107,54z VAT
87,43zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3
Filtry
Towar dnia