Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 / 3
Moduł SFP TL-SM311LS
60,11z VAT
48,87zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LM
60,11z VAT
48,87zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
61,24z VAT
49,79zł netto
przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000 Producent: Opton
Port ethernet wspiera autonegocjację.
68,76z VAT
55,90zł netto
przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit Producent: Opton
Stała prędkość na porcie ethernetowym 1000Mbit.
68,76z VAT
55,90zł netto
przechowalnia
HUAWEI MXPD-243S 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
73,92z VAT
60,10zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

74,39z VAT
60,48zł netto
przechowalnia
Huawei MXPD-243MD SFP module 1.25G 1310nm 40km SM
99,63z VAT
81,00zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 25G direct attach cable (kabel DAC) 1m
102,07z VAT
82,98zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
102,07z VAT
82,98zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

102,07z VAT
82,98zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
105,32z VAT
85,63zł netto
przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
110,69z VAT
89,99zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3
Filtry