Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
OPTON 125G-MM-DF85-LC SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

39,00z VAT
31,71 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON 125G-MM-DF85-LC SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM
Kod produktu: CDR125G-MM-DF85-LC-D
Numer katalogowy: 3128
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Moduł SFP używany w rożnego rodzaju przełącznikach, medikonwerterach, urządzeniach klienckich. Posiada 2 złącza typu LC i umożliwia stworzenie połączenia przy użyciu kabla typu multimode. Standardowo kompatybilny z Cisco / Cisco Nexus oraz urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik, Ubiquiti i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z innymi urządzeniami.

CRS125G-MM-DF85-LC-D
Port 2x LC
Przepustowość 1,25 Gb/s
Długość fali Tx

850 nm

Długość fali Rx 850 nm
Kompatybilne włókna Multimode
Moc nadawcza Tx -9,5 ~ 3 dBm
Czułość odbioru Rx - 18 dBm
Przybliżony zasięg 550 m (zależy od włókna)
Rodzaj lasera VCSEL+PIN
DDM Tak
Temperatura pracy Od - do 70 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -18%
Tumtec FST-V5 spawarka światłowodowa
4 499,00
3 699,00 netto
Koniec promocji: