SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Promocje do -50% (18)

Access Pointy / Routery (190)
   » 2.4 GHz (67)
      » Access Pointy (25)
      » Routery (36)
      » Routery 3G (4)
      » Routery ADSL (2)
   » 3.5 GHz (1)
   » 5 GHz (42)
      » Access Pointy (25)
      » Routery (17)
   » 60 GHz (1)
      » Access Pointy (1)
   » 900 MHz (2)
   » Dual Band (2.4 + 5 GHz) (33)
      » Standard A/N (2)
      » Standard AC (31)
   » Routery kablowe (42)
      » Fast Ethernet (2)
      » Gigabit Ethernet (23)
      » Load Balance Router (3)
      » Routery ADSL bez WiFi (0)
      » SafeStream VPN Router (3)
      » SFP / SFP+ (11)
   » Wzmacniacze sygnału (2)

Akcesoria GSM/LTE (16)
   » Anteny GSM (5)
   » Modemy i inne (6)
   » Pigtaile GSM (5)

Akcesoria, Uchwyty (144)
   » Cybanty/Obejmy (14)
   » Dławiki (6)
   » Instalacje odciągowe (1)
   » Izolacje (18)
   » Kołki (1)
   » Opaski zaciskowe (21)
   » Patch Panele (4)
   » Pozostałe (13)
   » Uchwyty antenowe (58)
   » Uchwyty kablowe (8)

Anteny (328)
   » Ant. Cyberbajt (44)
   » Ant. Elbox - TetraAnt (2)
   » Ant. Interline (22)
      » 2.4Ghz (12)
         » Dookólne (4)
         » Panelowe (4)
         » Sektorowe (4)
      » 5Ghz (9)
         » Dookólne (4)
         » Panelowe (3)
         » Sektorowe (2)
      » GSM/UMTS (1)
   » Anteny (niestandardowe pasma) (8)
   » Anteny 2,4 GHz (35)
      » Dookólne (14)
      » Dwupolaryzacyjne (3)
      » Grid/Parabole (2)
      » Panelowe (7)
      » Sektorowe (7)
      » Zintegrowane BOX (2)
   » Anteny 3,5 GHz (2)
      » Dookólne (1)
      » Sektorowe (1)
   » Anteny 5 GHz (213)
      » Dookólne (7)
      » Dwupolaryzacyjne (67)
      » Grid (2)
      » Horn (20)
      » Panelowe (12)
      » Parabole (30)
      » Sektorowe (45)
      » Zintegrowane (30)
   » Dual-band 2.4/5GHz (2)

Cambium Networks (3)

Części Serwisowe (63)
   » Chipy LAN (20)
   » el. Dyskretne (27)
   » Gniazda (4)
   » Kondensatory (2)
   » Pozostałe (2)
   » Przetwornice, Switche (7)
   » Transformatory (1)

IPTV / Android TV (7)
   » IRD (1)
   » STB (6)

Karty radiowe mPCI/USB (25)
   » Karty 2,4 GHz (16)
      » Karty mPCI (4)
      » Karty PCI (0)
      » Karty PCI Express (0)
      » Karty PCMCIA (0)
      » Karty USB (7)
      » Standard N (5)
   » Karty 2,4 GHz + 5 Ghz Dual Band (3)
      » Standard A/N (3)
      » Standard AC (0)
   » Karty 5 GHz (6)
      » Karty mPCI (6)
      » Karty PCMCIA (0)

Karty Sieciowe (14)

LigoWave (14)

Mediakonwertery (17)
   » PLC (4)
   » Światłowodowe (13)
   » VDSL (0)

MikroTik (287)
   » Akcesoria (45)
   » Anteny (11)
   » Koszulki (7)
   » Licencje (3)
   » Moduły radiowe (11)
   » Moduły SFP/SFP+ (11)
   » Obudowy (16)
   » Platformy (164)
      » 2011, 3011 (7)
      » 250, 450, 750, 951, 960 (16)
      » 411, 433, 435, 493, 953, Mxx (9)
      » 850, 1100, CCR, CRS, CSS (28)
      » 911, 912, 921, 922 (18)
      » cAP, mAP, wAP, hAP (26)
      » SXT, Groove, OmniTIK, LHG, LDF (60)
   » Platformy ALIX/UBNT (2)
   » Szkolenia (1)
   » Zestawy klienckie (16)

Mimosa (19)

Monitoring (64)
   » Akcesoria / uchwyty (5)
   » Kamery AHD (4)
   » Kamery IP (31)
   » Kamery IP WiFi (2)
   » Rejestratory hybrydowe (2)
   » Rejestratory IP (18)
   » Zestawy IP WIFI (2)

Narzędzia (24)
   » Ściągacze izolacji (5)
   » Testery (3)
   » Zaciskarki (16)

Obudowy, Skrzynki (154)
   » Akcesoria dodatkowe (30)
      » Półki (2)
      » Pozostałe (21)
      » Racki (7)
   » Elektryczne (9)
   » Obudowy do Routerboard (1)
      » Desktop (1)
      » RACK 19" (0)
   » Obudowy, AntenaBoxy (5)
   » Osłony przeciwzakł. (8)
   » Półki (6)
   » Skrzynki (67)
      » Wewnętrzne (45)
      » Zewnętrzne (22)
   » Szafy 10" (4)
   » Szafy 19" (24)

Okablowanie (186)
   » Kable Koncentryczne (2)
   » Kable Telefoniczne (3)
   » Patchcordy (50)
   » Pigtaile (36)
   » Przyłącza 2,4 GHz (32)
   » Przyłącza 5 GHz (20)
   » Skrętka FTP (21)
      » Na zewnątrz budynków (14)
      » Wewnątrz budynków (7)
   » Skrętka UTP (22)
      » Na zewnątrz budynków (11)
      » Wewnątrz budynków (11)

Radiolinie (31)

Światłowody (1289)
   » Adaptery (40)
   » CWDM (11)
      » MUX/DEMUX (11)
         » ABS Box (10)
         » RACK (1)
   » Kable (93)
      » FTTX (23)
      » Kable łatwego dostępu (6)
      » Mikrokanalizacyjne (16)
      » Samonośne (napowietrzne) (23)
      » Uniwersalne (kanalizacyjne / napowietrzne) (11)
      » Zewnętrzne (doziemne) (7)
      » Zewnętrzne (kanalizacyjne) (7)
   » Materiały eksploatacyjne (12)
   » Mikrorurki (4)
   » Moduły GBIC (2)
   » Moduły QSFP+ (2)
   » Moduły SFP (74)
      » CWDM (32)
      » Multimode (7)
      » PON (3)
      » RJ45 (3)
      » Singlemode (11)
      » WDM (18)
   » Moduły SFP+ (58)
      » CWDM (32)
      » Direct Attach Cable (7)
      » Multimode (6)
      » RJ45 (1)
      » Singlemode (12)
   » Mufy / przełącznice (97)
      » Abonenckie (11)
      » Akcesoria (9)
      » Kanalizacyjne (4)
      » Naścienne (31)
      » Nasłupowe (23)
      » RACK 19" (14)
      » Rozdzielnice (5)
   » Narzędzia (107)
      » Noże diamentowe (8)
      » Podwieszanie kabli (10)
      » Przeciąganie kabli (26)
      » Reflektometry (18)
      » Strippery i obieraki do kabli (30)
      » Zestawy narzędziowe (2)
      » Źródła światła i mierniki (13)
   » Osłonki spawów (4)
   » Patchcordy (448)
      » FC-FC (12)
      » FC-LC (16)
      » FC-SC (26)
      » LC-LC (26)
         » Duplex (16)
         » Simplex (10)
         » Simplex zewnętrzne (0)
      » Multimodowe (97)
         » OM1 (62.5/125) (30)
            » LC-LC (5)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (5)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM2 (50/125) (33)
            » LC-LC (7)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (6)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM3 (50/125) (26)
            » LC-LC (8)
            » LC-SC (5)
            » MPO-LC (6)
            » MPO-MPO (7)
         » OM4 (50/125) (8)
            » LC-LC (8)
      » Multipatchcord (24)
         » LC-LC (6)
         » SC-SC (18)
      » SC-LC (34)
         » Duplex (20)
         » Simplex (14)
      » SC-SC (189)
         » Duplex (21)
         » Simplex (89)
         » Simplex zewnętrzne (79)
      » ST-LC (6)
      » ST-SC (12)
      » ST-ST (6)
   » Pigtaile (75)
      » Multimode (13)
      » Singlemode FC (4)
      » Singlemode LC (10)
      » Singlemode SC (31)
      » Singlemode ST (2)
      » Splice on Connector (5)
      » Zewnętrzne (10)
   » PON (80)
      » EPON (17)
         » OLT (9)
         » ONU (5)
         » SFP (3)
      » GPON (63)
         » OLT (39)
         » ONU/ONT (19)
         » SFP (5)
   » Rozbiegówki (5)
   » Różne (4)
   » Sieci napowietrzne (57)
      » Haki słupowe (8)
      » Stelaże zapasu kabla (10)
      » Uchwyty napowietrzne (22)
      » Uchwyty przelotowe (3)
      » Wsporniki słupowe (14)
   » Spawarki (25)
   » Splittery (64)
      » FBT (12)
         » Bez złączy (6)
         » SC/APC (6)
      » PLC (52)
         » Bez złącza (14)
         » LC/APC (5)
         » SC/APC (18)
         » SC/PC (15)
   » Tacki spawów (15)
   » Tłumiki (12)

Switche (235)
   » 48-portowe (11)
   » PoE (31)
   » Ze slotem SFP+ (15)
   » 5-portowe (13)
   » 8-portowe (25)
   » 16-portowe (14)
   » 24-portowe (29)
   » Zarządzalne (58)
   » Ze slotem SFP (39)

Ubiquiti (258)
   » AirFiber (23)
   » airGateway (3)
   » AirGrid (5)
   » Anteny (29)
   » Bullet (4)
   » Części zamienne (4)
   » EdgeMAX (20)
   » IsoStation (2)
   » kamery AirCAM (1)
   » Kamery IP (3)
   » karty miniPCI (1)
   » LiteBeam (4)
   » mFI (9)
   » NanoBeam (10)
   » NanoStation (10)
   » PowerBeam (19)
   » PowerBridge (2)
   » PrismStation (1)
   » Rocket (13)
   » Switche (24)
   » U Fiber (3)
   » Uchwyty montażowe (6)
   » UniFi (31)
   » Zasilanie (18)
   » inne (13)

Usługi pomiar,spaw,LIR (12)

VoIP (8)

xDSL (6)
   » ADSL (3)
      » DSLAM (3)
   » VDSL (3)
      » DSLAM (3)

Zasilanie (421)
   » Adaptery PoE (47)
      » 10/100 multi (17)
      » 10/100 single (6)
      » Gigabit (10)
      » Z netprotectorem (14)
   » Akumulatory (24)
      » 5Ah i mniejsze (4)
      » 7,2Ah (3)
      » 12Ah (2)
      » 18Ah (7)
      » 40Ah i większe (8)
   » Kable zasilające AC 230V (4)
   » Kable Zasilające DC 24V (10)
   » Kontrolery/Restartery GSM (17)
   » Konwertery napięcia AC/AC (3)
   » Laptopowe (5)
   » Listwy zasilające (13)
   » Pozostałe (4)
   » Przetwornice DC/AC 230V (66)
      » z 12V na 230V (13)
      » z 12V na 230V sin (14)
      » z 24V na 230V (8)
      » z 24V na 230V sin (8)
      » z 48V na 230V sin (3)
      » z regulatorem solarnym (3)
      » z wbudowanym UPS (17)
   » Przetwornice DC/DC (38)
      » z 12V (7)
      » z 24V (20)
      » z 48V (11)
   » Regulatory Solarne (4)
   » Siłownie telekomunikacyjne (16)
      » 48V (16)
   » UPSy (10)
   » Zabezpieczenia (32)
      » Obudowa RACK 19" (8)
      » Pojedyncze (3)
      » Wieloportowe (7)
      » z POE (14)
   » Zasilacze (42)
      » 12V (15)
      » 16-18V (3)
      » 24V (8)
      » 48V (10)
      » 5-9V (6)
   » Zasilacze buforowe (42)
      » 12V (12)
      » 24V (17)
      » 48V (13)
   » Zasilacze w obudowie (16)
      » 12V (5)
      » 24V (5)
      » 48V (3)
      » RACK (3)
   » Zasilacze z PoE (28)
      » 12V (0)
      » 16-18V (5)
      » 24V (14)
      » 48V (9)

Zestawy (4)
   » Abonenckie 5 GHz (4)

Złącza, Wtyki (60)
   » Beczki, przejścia (13)
   » Inne (5)
   » RJ11 (1)
   » RJ45 (18)
   » Typu N (9)
   » Typu SMA (9)
   » Typu TNC (3)
   » Typu UY (2)