SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Promocje do -50% (20)

Access Pointy / Routery (244)
   » 2.4 GHz (90)
      » Access Pointy (39)
      » Routery (42)
      » Routery 3G (4)
      » Routery ADSL (5)
   » 3.5 GHz (1)
   » 5 GHz (56)
      » Access Pointy (36)
      » Routery (20)
   » 60 GHz (1)
      » Access Pointy (1)
   » 900 MHz (0)
   » Dual Band (2.4 + 5 GHz) (42)
      » Standard A/N (2)
      » Standard AC (40)
   » Routery kablowe (42)
      » Fast Ethernet (3)
      » Gigabit Ethernet (25)
      » Routery ADSL bez WiFi (0)
      » SafeStream VPN Router (2)
      » SFP / SFP+ (12)
   » Wzmacniacze sygnału (12)

Akcesoria GSM/LTE (21)
   » Anteny GSM (3)
   » Modemy i inne (13)
   » Pigtaile GSM (5)

Akcesoria, Uchwyty (164)
   » Cybanty/Obejmy (12)
   » Dławiki (6)
   » Instalacje odciągowe (1)
   » Izolacje (18)
   » Kołki (1)
   » Opaski zaciskowe (22)
   » Patch Panele (21)
   » Pozostałe (15)
   » Uchwyty antenowe (57)
   » Uchwyty kablowe (11)

Anteny (292)
   » Ant. Cyberbajt (41)
   » Ant. Elbox - TetraAnt (2)
   » Ant. Interline (14)
      » 2.4Ghz (8)
         » Dookólne (3)
         » Panelowe (1)
         » Sektorowe (4)
      » 5Ghz (5)
         » Dookólne (3)
         » Panelowe (2)
         » Sektorowe (0)
      » GSM/UMTS (1)
   » Anteny (niestandardowe pasma) (7)
   » Anteny 2,4 GHz (31)
      » Dookólne (14)
      » Dwupolaryzacyjne (3)
      » Grid/Parabole (2)
      » Panelowe (3)
      » Sektorowe (7)
      » Zintegrowane BOX (2)
   » Anteny 3,5 GHz (1)
      » Dookólne (0)
      » Sektorowe (1)
   » Anteny 5 GHz (194)
      » Dookólne (8)
      » Dwupolaryzacyjne (65)
      » Grid (1)
      » Horn (19)
      » Panelowe (10)
      » Parabole (28)
      » Sektorowe (37)
      » Zintegrowane (26)
   » Dual-band 2.4/5GHz (2)

Cambium Networks (2)

Części Serwisowe (63)
   » Chipy LAN (20)
   » el. Dyskretne (27)
   » Gniazda (4)
   » Kondensatory (2)
   » Pozostałe (2)
   » Przetwornice, Switche (7)
   » Transformatory (1)

IPTV / Android TV (7)
   » IRD (1)
   » STB (6)

Karty radiowe mPCI/USB (50)
   » Karty 2,4 GHz (29)
      » Karty mPCI (4)
      » Karty PCI (1)
      » Karty PCI Express (4)
      » Karty PCMCIA (0)
      » Karty USB (11)
      » Standard N (9)
   » Karty 2,4 GHz + 5 Ghz Dual Band (9)
      » Standard A/N (3)
      » Standard AC (6)
   » Karty 5 GHz (12)
      » Karty mPCI (6)
      » Karty PCI Express (2)
      » Karty PCMCIA (0)
      » Karty USB (4)

Karty Sieciowe (13)

LigoWave (14)

Mediakonwertery (15)
   » PLC (2)
   » Światłowodowe (13)
   » VDSL (0)

MikroTik (289)
   » Akcesoria (48)
   » Anteny (13)
   » Koszulki (7)
   » Licencje (3)
   » Moduły radiowe (12)
   » Moduły SFP/SFP+ (11)
   » Obudowy (15)
   » Platformy (165)
      » 2011, 3011 (7)
      » 250, 450, 750, 951, 960 (18)
      » 411, 433, 435, 493, 953, Mxx (9)
      » 850, 1100, CCR, CRS, CSS (27)
      » 911, 912, 921, 922 (18)
      » cAP, mAP, wAP, hAP (24)
      » SXT, Groove, OmniTIK, LHG, LDF (58)
      » Wireless Wire (4)
   » Platformy ALIX/UBNT (2)
   » Szkolenia (1)
   » Zestawy klienckie (12)

Mimosa (20)

Monitoring (63)
   » Akcesoria / uchwyty (5)
   » Kamery AHD (4)
   » Kamery IP (30)
   » Kamery IP WiFi (2)
   » Rejestratory hybrydowe (2)
   » Rejestratory IP (18)
   » Zestawy IP WIFI (2)

Narzędzia (24)
   » Ściągacze izolacji (5)
   » Testery (3)
   » Zaciskarki (16)

Obudowy, Skrzynki (141)
   » Akcesoria dodatkowe (29)
      » Półki (3)
      » Pozostałe (19)
      » Racki (7)
   » Elektryczne (9)
   » Obudowy do Routerboard (1)
      » Desktop (1)
      » RACK 19" (0)
   » Obudowy, AntenaBoxy (5)
   » Osłony przeciwzakł. (9)
   » Półki (5)
   » Skrzynki (51)
      » Wewnętrzne (28)
      » Zewnętrzne (23)
   » Szafy 10" (4)
   » Szafy 19" (28)

Okablowanie (185)
   » Kable Koncentryczne (2)
   » Kable Telefoniczne (3)
   » Patchcordy (50)
   » Pigtaile (35)
   » Przyłącza 2,4 GHz (32)
   » Przyłącza 5 GHz (20)
   » Skrętka FTP (21)
      » Na zewnątrz budynków (14)
      » Wewnątrz budynków (7)
   » Skrętka UTP (22)
      » Na zewnątrz budynków (11)
      » Wewnątrz budynków (11)

Radiolinie (35)

Światłowody (1339)
   » Adaptery (40)
   » CATV (3)
   » CWDM (10)
      » MUX/DEMUX (10)
         » ABS Box (10)
         » RACK (0)
   » Kable (98)
      » FTTX (26)
      » Kable łatwego dostępu (7)
      » Mikrokanalizacyjne (18)
      » Samonośne (napowietrzne) (26)
      » Uniwersalne (kanalizacyjne / napowietrzne) (13)
      » Zewnętrzne (doziemne) (1)
      » Zewnętrzne (kanalizacyjne) (7)
   » Materiały eksploatacyjne (12)
   » Mikrorurki (4)
   » Moduły GBIC (2)
   » Moduły QSFP+ (2)
   » Moduły SFP (79)
      » CWDM (33)
      » Multimode (9)
      » PON (3)
      » RJ45 (3)
      » Singlemode (13)
      » WDM (18)
   » Moduły SFP+ (63)
      » CWDM (32)
      » Direct Attach Cable (7)
      » Multimode (8)
      » RJ45 (1)
      » Singlemode (15)
   » Mufy / przełącznice (108)
      » Abonenckie (12)
      » Akcesoria (9)
      » Kanalizacyjne (4)
      » Naścienne (34)
      » Nasłupowe (22)
      » RACK 19" (21)
      » Rozdzielnice (6)
   » Narzędzia (113)
      » Noże diamentowe (10)
      » Podwieszanie kabli (10)
      » Przeciąganie kabli (26)
      » Reflektometry (17)
      » Strippery i obieraki do kabli (35)
      » Zestawy narzędziowe (2)
      » Źródła światła i mierniki (13)
   » Osłonki spawów (4)
   » Patchcordy (465)
      » FC-FC (12)
      » FC-LC (16)
      » FC-SC (26)
      » LC-LC (31)
         » Duplex (16)
         » Simplex (10)
         » Simplex zewnętrzne (5)
      » Multimodowe (97)
         » OM1 (62.5/125) (30)
            » LC-LC (5)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (5)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM2 (50/125) (33)
            » LC-LC (7)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (6)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM3 (50/125) (26)
            » LC-LC (8)
            » LC-SC (5)
            » MPO-LC (6)
            » MPO-MPO (7)
         » OM4 (50/125) (8)
            » LC-LC (8)
      » Multipatchcord (24)
         » LC-LC (6)
         » SC-SC (18)
      » SC-LC (34)
         » Duplex (20)
         » Simplex (14)
      » SC-SC (201)
         » Duplex (21)
         » Simplex (96)
         » Simplex zewnętrzne (84)
      » ST-LC (6)
      » ST-SC (12)
      » ST-ST (6)
   » Pigtaile (77)
      » Multimode (13)
      » Singlemode FC (4)
      » Singlemode LC (10)
      » Singlemode SC (32)
      » Singlemode ST (2)
      » Splice on Connector (6)
      » Zewnętrzne (10)
   » PON (78)
      » EPON (15)
         » OLT (8)
         » ONU (4)
         » SFP (3)
      » GPON (63)
         » OLT (38)
         » ONU/ONT (20)
         » SFP (5)
   » Rozbiegówki (5)
   » Różne (4)
   » Sieci napowietrzne (57)
      » Haki słupowe (8)
      » Stelaże zapasu kabla (10)
      » Uchwyty napowietrzne (22)
      » Uchwyty przelotowe (3)
      » Wsporniki słupowe (14)
   » Spawarki (24)
   » Splittery (64)
      » FBT (12)
         » Bez złączy (6)
         » SC/APC (6)
      » PLC (52)
         » Bez złącza (14)
         » LC/APC (5)
         » SC/APC (18)
         » SC/PC (15)
   » Tacki spawów (15)
   » Tłumiki (12)

Switche (263)
   » 48-portowe (16)
   » PoE (30)
   » Ze slotem QSFP+ (3)
   » Ze slotem SFP+ (23)
   » 5-portowe (13)
   » 8-portowe (21)
   » 16-portowe (15)
   » 24-portowe (32)
   » Zarządzalne (66)
   » Ze slotem SFP (44)

Ubiquiti (279)
   » AirFiber (27)
   » airGateway (3)
   » AirGrid (5)
   » Anteny (29)
   » Bullet (4)
   » Części zamienne (4)
   » EdgeMAX (20)
   » IsoStation (2)
   » kamery AirCAM (1)
   » Kamery IP (2)
   » karty miniPCI (1)
   » LiteBeam (5)
   » mFI (9)
   » NanoBeam (11)
   » NanoStation (12)
   » PowerBeam (20)
   » PowerBridge (1)
   » PrismStation (2)
   » Rocket (13)
   » Switche (25)
   » U Fiber (5)
   » Uchwyty montażowe (6)
   » UniFi (33)
   » Zasilanie (21)
   » inne (18)

Usługi pomiar,spaw,LIR (12)

VoIP (17)

xDSL (15)
   » ADSL (8)
      » DSLAM (3)
      » Routery (5)
   » VDSL (7)
      » DSLAM (3)
      » Routery (4)

Zasilanie (408)
   » Adaptery PoE (47)
      » 10/100 multi (16)
      » 10/100 single (6)
      » Gigabit (10)
      » Z netprotectorem (15)
   » Akumulatory (24)
      » 5Ah i mniejsze (4)
      » 7,2Ah (3)
      » 12Ah (2)
      » 18Ah (7)
      » 40Ah i większe (8)
   » Kable zasilające AC 230V (4)
   » Kable Zasilające DC 24V (10)
   » Kontrolery/Restartery GSM (17)
   » Konwertery napięcia AC/AC (3)
   » Laptopowe (5)
   » Listwy zasilające (8)
   » Pozostałe (4)
   » Przetwornice DC/AC 230V (65)
      » z 12V na 230V (13)
      » z 12V na 230V sin (13)
      » z 24V na 230V (8)
      » z 24V na 230V sin (8)
      » z 48V na 230V sin (3)
      » z regulatorem solarnym (3)
      » z wbudowanym UPS (17)
   » Przetwornice DC/DC (40)
      » z 12V (7)
      » z 24V (20)
      » z 48V (13)
   » Regulatory Solarne (4)
   » Siłownie telekomunikacyjne (16)
      » 48V (16)
   » UPSy (5)
   » Zabezpieczenia (32)
      » Obudowa RACK 19" (8)
      » Pojedyncze (3)
      » Wieloportowe (7)
      » z POE (14)
   » Zasilacze (38)
      » 12V (11)
      » 16-18V (3)
      » 24V (7)
      » 48V (11)
      » 5-9V (6)
   » Zasilacze buforowe (42)
      » 12V (12)
      » 24V (17)
      » 48V (13)
   » Zasilacze w obudowie (16)
      » 12V (5)
      » 24V (5)
      » 48V (3)
      » RACK (3)
   » Zasilacze z PoE (28)
      » 12V (0)
      » 16-18V (5)
      » 24V (14)
      » 48V (9)

Zestawy (3)
   » Abonenckie 5 GHz (3)

Złącza, Wtyki (64)
   » Beczki, przejścia (13)
   » Inne (5)
   » RJ11 (1)
   » RJ45 (24)
   » Typu N (9)
   » Typu SMA (8)
   » Typu TNC (2)
   » Typu UY (2)