Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (16x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
9 225,00 zł z VAT
10 250,00 zł
7 500,00 zł netto
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
97,17 zł z VAT
114,79 zł
79,00 zł netto
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
60,27 zł z VAT
99,00 zł
49,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 / 3
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
Promocja
60,27 zł z VAT
99,00 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
55,99 zł
40+
:
48,99 zł
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
56,99 zł
40+
:
49,99 zł
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
Promocja
73,79 zł z VAT
101,23 zł netto
59,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
97,17 zł z VAT
114,79 zł netto
79,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
Promocja
98,39 zł z VAT
130,51 zł netto
79,99 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
108,24 zł z VAT
88,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
118,58 zł z VAT
96,41 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS złącze SC/UPC
119,74 zł z VAT
97,35 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8321R GPON ONU terminal 1x GE 1x FE 1x POTS (RJ11)
123,32 zł z VAT
100,26 zł netto
przechowalnia
Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+
142,09 zł z VAT
115,52 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Superxon SFP SOEB4366-PSGB EPON-OLT-PX20+
159,10 zł z VAT
129,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8311M GPON ONU 1x GE 1x RJ11 (POTS) 1x SC/PC
166,78 zł z VAT
135,59 zł netto
przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
190,01 zł z VAT
154,48 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
209,43 zł z VAT
170,27 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC Producent: Huawei

W kartonie mieszczą się 32 sztuki, dla tańszej wysyłki nie zamawiaj 100 lecz 96 albo 128

223,98 zł z VAT
182,10 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi) Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

1+
:
129,00 zł
20+
:
99,99 zł
przechowalnia
Uplink GPON ONT GP520R-RF 1x GE 1x FE 1x RF (CATV) 1x SC/PC
232,47 zł z VAT
189,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
248,40 zł z VAT
201,95 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON ONU 142B 4x GbE 2x POTS 1x SC/PC 300Mbps WiFi
250,59 zł z VAT
203,73 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45 zł z VAT
215,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
269,37 zł z VAT
219,00 zł netto
przechowalnia
Hisense LTE3680P GPON OLT wkładka SFP klasy C+
281,67 zł z VAT
229,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
304,90 zł z VAT
247,89 zł netto
przechowalnia
ZTE wkładka GPON SFP do OLT klasa C++
318,57 zł z VAT
259,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
319,76 zł z VAT
259,97 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
330,87 zł z VAT
269,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+ Producent: Ubiquiti Networks

Towar dostępny na zamówienie

353,44 zł z VAT
287,35 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz Producent: Huawei

Towar dostępny na zamówienie - skontaktuj się z biurem na temat dostępności

361,47 zł z VAT
293,88 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
409,59 zł z VAT
333,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
412,05 zł z VAT
335,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89 zł z VAT
1 013,73 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3