SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] 2 / 2
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 1M AWG24
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 1M AWG24 Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

69,10 zł z VAT
56,18 zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 3M AWG24
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 3M AWG24 Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

74,14 zł z VAT
60,28 zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 5M AWG24
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 5M AWG24 Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

92,14 zł z VAT
74,91 zł netto
przechowalnia
LR-Link SFP/SFP+ Direct Attach Cable 1m AWG24
99,30 zł z VAT
80,73 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

103,82 zł z VAT
84,41 zł netto
przechowalnia
LR-Link SFP/SFP+ Direct Attach Cable 3m AWG24
115,28 zł z VAT
93,72 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
135,63 zł z VAT
110,27 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

154,49 zł z VAT
125,60 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
234,07 zł z VAT
190,30 zł netto
Dostępność przechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR Producent: TP-Link

Towar na zamówienie
Wielomodowy moduł SFP+ LC. Wspiera Hot-Plugging. Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.

329,81 zł z VAT
268,14 zł netto
przechowalnia
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850 Producent: Intel

Wybór prędkości - 1,25 Gb/s lub 10 Gb/s

336,41 zł z VAT
273,50 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
364,42 zł z VAT
296,28 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW27-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1271 DDM
662,27 zł z VAT
538,43 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW31-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1311 DDM
662,27 zł z VAT
538,43 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW33-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1331 DDM
662,27 zł z VAT
538,43 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW31-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1311 DDM
791,84 zł z VAT
643,77 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW27-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1271 DDM
791,84 zł z VAT
643,77 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW33-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1331 DDM
791,84 zł z VAT
643,77 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW29-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1291 DDM
899,82 zł z VAT
731,56 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW35-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1351 DDM
899,82 zł z VAT
731,56 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW37-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1371 DDM
899,82 zł z VAT
731,56 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW39-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1391 DDM
899,82 zł z VAT
731,56 zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW41-20 SFP+ 10Gbps SM LC 20km TX1411 DDM
899,82 zł z VAT
731,56 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
CWDM (32)
Dual-fiber (standardowa) (8)
Inny (2)
Multimode (7)
WDM (7)
Tx długość fali
1270 nm (4)
1271 nm (2)
1291 nm (2)
1310 nm (6)
1311 nm (2)
1330 nm (4)
1331 nm (2)
1351 nm (2)
1371 nm (2)
1391 nm (2)
1411 nm (2)
1471 nm (2)
1491 nm (2)
1511 nm (2)
1531 nm (2)
1550 nm (1)
1551 nm (2)
1571 nm (2)
1591 nm (2)
1611 nm (2)
850 nm (8)
Rx długość fali
1270 nm (4)
1310 nm (5)
1330 nm (4)
1550 nm (2)
850 nm (8)
Zasięg
10 km (6)
20 km (10)
300 m (5)
40 km (20)
60 km (2)
80 km (8)
DDM
Nie (1)
Tak (50)
Producent
Huawei (2)
Intel (1)
LR-Link (2)
Mikrotik (6)
Opton (50)
TP-Link (1)
Ubiquiti Networks (1)