Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
!Ubiquiti!
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7
Tough Cable Connectors na sztuki
1,94 zł z VAT
1,58 zł netto
Dostępność przechowalnia
Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5
6,90 zł z VAT
5,61 zł netto
przechowalnia
Ubi  Bracket Mini- Loco , SXT
8,77 zł z VAT
7,13 zł netto
Dostępność przechowalnia
UBIBRACKET MINI Loco
9,37 zł z VAT
7,62 zł netto
przechowalnia
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
Promocja
10,82 zł z VAT
15,00 zł netto
8,80 zł netto
przechowalnia
Oryginalny rear housing dla urządzeń AirGrid M5
18,45 zł z VAT
15,00 zł netto
przechowalnia
Uchwyt do montażu AirFibera 5x z antenami Cyberbajt
18,54 zł z VAT
15,07 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka Producent: Ubiquiti Networks

Urządzenie nowe, ale bez oryginalnego opakowania i kabla.

30,75 zł z VAT
25,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 15V / 0.8A, 12 W
32,52 zł z VAT
26,44 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Zasilacz PoE 24V 0.5A
32,87 zł z VAT
26,72 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti mFi czujnik otwarcia drzwi/okna
34,07 zł z VAT
27,70 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 24V/1A, 24 W
51,71 zł z VAT
42,04 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 48V/0.5A 24W
53,22 zł z VAT
43,27 zł netto
przechowalnia
Osłona do Nanobeam 300 i PowerBeam 300
53,81 zł z VAT
43,75 zł netto
przechowalnia
mFi czujnik prądu
55,12 zł z VAT
44,81 zł netto
Dostępność przechowalnia
Osłona PowerBeam  M5 400 (B)
57,65 zł z VAT
46,87 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1A, 24W dedykowany do AF-5X
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1A, 24W dedykowany do AF-5X Producent: Ubiquiti Networks

Zasilacz PoE dedykowany do urządzeń airFiber 5X.

60,73 zł z VAT
49,37 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1.25A, 30W
63,12 zł z VAT
51,32 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1A, 24W
63,35 zł z VAT
51,50 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 48V/0.5A, 24 W
65,73 zł z VAT
53,44 zł netto
Dostępność przechowalnia
ToughCable Connectors Ground 20 sztuk
66,35 zł z VAT
53,94 zł netto
przechowalnia
RockShield™
68,58 zł z VAT
55,76 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 50V/1.2A, 60W
68,60 zł z VAT
55,77 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Instant 802.3af indoor - przetwornica POE 48V ->18V 0.75A
Ubiquiti Instant 802.3af indoor - przetwornica POE 48V ->18V 0.75A Producent: Ubiquiti Networks
Zintegrowana przetwornica POE 48 -> 18V 0,75A
70,79 zł z VAT
57,55 zł netto
przechowalnia
Uchwyt do montowania NanoStation na oknie/ścianie
71,57 zł z VAT
58,19 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti Instant 802.3af outdoor- przetwornica POE 48V -> 18V 0.75A
Ubiquiti Instant 802.3af outdoor- przetwornica POE 48V -> 18V 0.75A Producent: Ubiquiti Networks

Zintegrowana przetwornica POE 48V -> 18V 0,75A wersja outdoor.

74,42 zł z VAT
60,50 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

76,35 zł z VAT
62,07 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Insant 802.3af outdoor gigabit - przetwornica PoE 48V -> 24V
86,75 zł z VAT
70,53 zł netto
przechowalnia
mFi Sensor temperatury
93,38 zł z VAT
75,92 zł netto
Dostępność przechowalnia
mFi Sensor ruchu
117,37 zł z VAT
95,42 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7
Towar dnia
Filtry
Cena

 - 

Rodzaj produktu
Platforma
Producent