SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
OPTON 40G-MM-SR4 QSFP+ 40Gbps MM MTP/MPO 100m TX850 DDM
758,73 zł z VAT
616,85 zł netto
przechowalnia
OPTON Active Optical Cable QSFP+ 40Gbps to 4x SFP+ 10Gbps 2m
1 799,64 zł z VAT
1 463,12 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1