SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:

Od 1 czerwca 2016 serwis nie będzie przyjmował urządzeń, do których nie zostało wykonane zgłoszenie RMA. Dotyczy to zarówno urządzeń przesyłanych do naprawy, jak i umówionych zwrotów. Urządzenia bez stworzonego RMA nie będą obsługiwane. Urządzenia bez RMA będą odsyłane na koszt nadawcy. Zgłoszenia RMA można wysyłać tutaj: serwis.cdr.pl

Aktualności
30-06-2016
Nowość! Radiolinia Summit BT17G-10 z licencją 600 Mb/s!
BT17G-10 to nowa radiolinia firmy Summit Development przeznaczona na pasmo 17 GHz. W atrakcyjnej cenie - 11990 zł netto - oferujemy zestaw, w skład którego wchodzą dwa radia i dwie anteny o średnicy 65 cm i zysku 38 dBi. Urządzenia charakteryzują się mocą nadawczą 10 dBm, posiadają dwa gigabitowe porty Ethernet i dwa sloty na wkładki SFP. Radiolinia posiada licencję ograniczającą przepustowość do 600 Mb/s, w razie potrzeby można kupić lepszą licencję, maksymalna przepustowość wynosi 908 Mb/s przy modulacji 256 QAM. 

Urządzenia posiadają stopień ochrony IP67, są w pełni przystosowane do wykorzystania na zewnątrz. Mogą być zasilane przez PoE 802.3at lub wtyk DC 20 - 57 V. Oferujemy nowe radiolinie Summita w atrakcyjnej cenie wynoszącej 11990 złotych netto, zachęcamy do zapoznania się z produktem.

Przejdź do produktu
29-06-2016
Promocja! Zestaw Netis SEK204 (4 kamery IP + rejestrator i dysk) za 999 złotych netto!
Oferujemy promocyjną cenę za zestaw Netis SEK204 - jedyne 999 złotych netto! Zestaw składa się z czterech kamer IP o rozdzielczości 960p, rejestratora IP oraz dysku twardego. Urządzenia korzystają z sieci WiFi, posiadają zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi. Dzięki bezprzewodowemu działaniu możemy pozbyć się dodatkowych kabli Ethernet. Kamery posiadają tryb nocny (20 - 30 metrów).

Zestaw doskonale nadaje się do monitoringu prywatnych posesji, małych sklepów i biur. Wszystkie części składowe bezproblemowo współpracują razem, aby je zamontować i skonfigurować nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza. Nie ma też problemu z kompatybilnością poszczególnych urządzeń. Do wyczerpania zapasów zestawy sprzedawane są w bardzo niskiej cenie - jedyne 999 złotych netto.

Przejdź do produktu
27-06-2016
Netis WF2780 ponownie dostępny!
W naszej ofercie znów dostępny jest hit sprzedaży ostatnich miesięcy - bezprzewodowy router WF2780. Produkt wykorzystuje nowoczesny standard AC pozwalający na osiągnięcie bardzo dużej przepustowości - nawet 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. Gigabitowe porty LAN i WAN pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości urządzenia.

Moc nadawcza 20 dBm i aż 4 anteny zewnętrzne o zysku 5 dBi każda pozwalają na uzyskanie bardzo dobrego zasięgu transmisji i pokrycie martwych stref. Urządzenie to doskonale nadaje się dla wymagających użytkowników, potrzebujących wysokiej wydajności połączenia. Jeżeli poszukujesz bezprzewodowego routera zgodnego ze standardem ac koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na WF2780.
24-06-2016
Nowość! Uplink EP122B - terminal kliencki EPON z WiFi!
W naszej ofercie dostępny jest nowy terminal kliencki do sieci EPON. Posiada dwa gigabitowe porty Ethernet oraz wejście światłowodowe SC/PC. Ponadto wyposażony został w dwie zewnętrzne anteny, może transmitować sieć bezprzewodową w paśmie 2,4 GHz, z przepustowością do 300 Mb/s. Urządzenie posiada trzy tryby pracy: bridge, router lub bridge/route. Zostało wyposażone w liczne przydatne funkcje oprogramowania.

Oferowany produkt może być zdalnie konfigurowany poprzez OMCI i TR069. Terminal sprzedajemy w bardzo atrakcyjnej cenie - za jedyne 169 złotych netto (dla zarejestrowanych klientów cena jest jeszcze lepsza). Zachęcamy do zapoznania się z urządzeniem.

Przejdź do produktu 
15-06-2016
Nowość! Radiolinia Siklu EtherHaul-1200TX (71 - 76 GHz)
Nowe radiolinie Siklu - EtherHaul-1200TX - od niedawna dostępna są w naszej ofercie. Urządzenie składa się z radia zintegrowanego z anteną kierunkową o zysku 43 dBi. Pracuje w częstotliwości 71 - 76 GHz, dzięki czemu unika zakłóceń wywoływanych przez inne transmisje, obecnych w nielicencjonowanych pasmach. Produkt posiada dwa gigabitowe porty Ethernet i dwa sloty na wkładki SFP. Dodatkowym atutem jest funkcjonalność gigabitowego switcha - do EtherHaula mogą być podłączane także inne urządzenia.


Maksymalna przepustowość połączenia bezprzewodowego wynosi 1 Gb/s. W zestawie znajduje się tylko jedno urządzenie EtherHaul-1200TX, aby stworzyć kompletną radiolinię należy kupić dwie sztuki. 
Przejdź do produktu
14-06-2016
Nowość! Radiolinie firmy IgniteNet (pasmo 60 GHz)
Do naszej oferty radiolinii dołączyły dwa nowe produkty firmy IgniteNet - MetroLinq 60-19 i MetroLinq 60-35. Pracują w wolnej od zakłóceń częstotliwości 60 GHz, posiadają zintegrowane anteny o zysku, odpowiednio, 38 lub 42 dBi. Umożliwiają stworzenie bezprzewodowego połączenia punkt-punkt na odległość 1,5 km w przypadku modelu z mocniejszą anteną lub 900 m w drugim przypadku. Obie wersje zostały wyposażone w dodatkowe, pomocnicze radia działające w paśmie 5 GHz.

Oferowane produkty pozwalają na osiągnięcie 1 Gb/s przepustowości. Uwaga, w skład zestawu wchodzi tylko jedno urządzenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Przejdź do produktów
13-06-2016
Nowość! Patchcordy multimodowe ze złączem MPO!
W naszej ofercie dostępne są patchcordy multimodowe ze złączem MPO, w wersji MPO - MPO i MPO - LC. Wszystkie posiadają 12 włókien typu OM3, dostępne są długości od 0,5 do 25 metrów. Patchcordy MPO - MPO umożliwiają połączenie dwóch wkładek QSFP+, natomiast typu MPO - LC pozwalają na połączenie wkładki QSFP+ z czterema wkładkami SFP+. 


Dzięki takiemu rozwiązaniu można osiągnąć nawet 40 Gb/s przepustowości na jednym złączu. Patchcordy wykonano z materiałów wysokiej jakości, dostępne są od ręki. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami. 

Zobacz listę produktów

Towar dnia
Promowane kategorie
  • lc/pc, adapters Adaptery - pełna gama adapterów, pełna dostępność, najlepsze ceny dla ISP
  • Kable sieciowe UTP, FTP, Żelowane, Zewnętrzne Kable UTP, FTP - duży wybór, pełna dostępność. Zwykłe, zewnętrzne, UV, Żelowane.
  • Części serwisowe Mikrotik, Ubiquiti Części serwisowe do naprawy urządzeń sieciowych i radiowych Mikrotik i Ubiquiti.
  • Wkładki SFP Wkładki SFP Zasięg do 20km, konkurencyjna cena, stała dostępność. Wypróbuj, będziesz używał stale.
  • Netis Netis Systems - pełna dostępność wszystkich renomowanych urządzeń sieciowych Netis.
Ostatnio oglądane