SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Najczęściej kupowane
Aktualności
26-01-2016, 14:58
Nowość! Radiolinia SIAE Alfoplus 24 GHz!
W naszej ofercie dostępna jest radiolinia SIAE Alfoplus pracująca w licencjonowanym paśmie 24 GHz (pełny zakres częstotliwości: 24 - 24,25 GHz). Wraz z radiem dostępne są anteny o średnicy 0,3 lub 0,6 metra. Oferowany produkt jest w pełni przystosowany do wykorzystania na zewnątrz.

Radiolinia wyróżnia się przepustowością na poziomie 500 Mb/s w pełnym dupleksie, jednocześnie zachowując dobry zasięg transmisji. Oferowany przez nas produkt to kompletne rozwiązanie, umożliwiające przeprowadzenie szybkiej i prostej instalacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, proponujemy atrakcyjną cenę.

Przejdź do produktu
25-01-2016, 15:29
Patchcordy simplex zewnętrzne ze złączami SC/APC
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na patchcordy simplex zewnętrzne, wyposażone w złącza SC/APC. Sprzedajemy kable o długości 30, 40, 50, 55, 60 lub 70 metrów. Przystosowane są do użytku na zewnątrz, sprawdzają się idealnie w połączeniach pomiędzy słupem a klientem.

W kablu zastosowano włókno G.657A2, płaszcz został wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV. Średnica światłowodu wynosi zaledwie 3 mm, zaś promień gięcia 7,5 mm. Kabel został dodatkowo wzmocniony dużą ilością włókien aramidowych. Oferowane przez nas patchcordy świetnie sprawdzą się w doprowadzeniu sieci bezpośrednio do klienta. Gotowe złącza pozwalają na oszczędzenie funduszy i ułatwienie instalacji.

Zobacz listę produktów
21-01-2016, 09:21
Nowość w naszej ofercie - multipatchcordy
Multipatchcordy to rozwiązanie, które możemy zastosować w każdej sieci światłowodowej. Ich użycie nie wymaga posiadania spawarki światłowodowej i innych specjalistycznych narzędzi, podczas instalacji nie jest potrzebne spawanie czy mechaniczne łączenie włókien. W naszej ofercie dostępne są multipatchcordy ze złączami: SC/UPC - SC/UPC, SC/APC - SC/UPC, LC/UPC - LC/UPC oraz SC/APC - SC/APC. Sprzedajemy wersje posiadające 12 lub 24 włókna typu G657A1, długość poszczególnych patchcordów wynosi 10, 15 lub 20 metrów.

Proponowane przez nas rozwiązanie znacznie ułatwia proces instalacji sieci optycznej, a także zmniejsza jego koszt. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób nie posiadających specjalistycznych narzędzi, stanowi idealne połączenie dwóch szaf (np. rackowych).

Zobacz listę produktów
19-01-2016, 16:17
Nowość! Spawarka światłowodowa INNO View6S!
W naszej ofercie pojawiła się nowa spawarka światłowodowa firmy INNO - View 6S. Urządzenie posiada duży, dotykowy ekran LCD i intuicyjny interfejs graficzny. Oferowany produkt może być wykorzystywany do spawania włókien SM (ITU-T G.652 i G.657), MM (ITU-T G.651), DS (ITU-T G.653) i NZDS (ITU-T G.655), o średnicy 0,25 - 3 mm.

Czas wygrzewania włókien wynosi jedynie 13 sekund, a czas spawania 7 lub 9 sekund, zależnie od trybu pracy. W zestawie znajdują się liczne akcesoria, w tym także wysokiej jakości obcinarka światłowodowa VF-15H. View 6S to bardzo dobre rozwiązanie dla osób poszukujących wysokiej jakości spawarki światłowodowej cechującą się łatwością użytkowania oraz odpornością na pył i negatywne warunki atmosferyczne.

Przejdź do produktu
15-01-2016, 11:43
Anteny typu grid ponownie w naszej ofercie
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na anteny siatkowe typu grid, pracujące w paśmie 5 GHz. Dostępne są trzy wersje, cechujące się zyskiem: 24, 27 lub 30 dBi. Anteny siatkowe posiadają zalety anten parabolicznych, ale dzięki swojej konstrukcji zachowują dużą odporność na wiatr. Oferowane produkty zaprojektowane zostały do wykorzystania w połączeniach typu punkt-punkt, punkt-wielopunkt, a także mostach bezprzewodowych.

Urządzenia są odporne na promieniowanie UV, mogą być montowane w polaryzacji pionowej lub poziomej. W zestawie znajdują się wszelkie uchwyty potrzebne podczas instalacji. Sprzedajemy anteny siatkowe w rewelacyjnej, niskiej cenie. Produkty dostępne są od ręki, w dużych ilościach.

Zobacz listę produktów
 
14-01-2016, 14:37
Nowość! Terminal ONT GPON firmy Huawei
W naszej ofercie dostępny jest terminal kliencki ONT Huawei HG8245H (GPON) wyposażony w 2 porty telefoniczne, 4 porty LAN, USB oraz port GPON SC/APC. Urządzenie może również transmitować sieć bezprzewodową, posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda. Oferowany produkt wyróżnia się swoją uniwersalnością, spełnia wiele z wymagań, które mogą postawić przed nim klienci. 

Oferujemy Huaweia HG8245H w atrakcyjnej cenie, produkt dostępny jest od ręki. Jest to świetne urządzenie klienckie, posiada liczne funkcje przydatne dla abonenta.

Przejdź do produktu
 
13-01-2016, 09:39
Bullet5 znowu w naszej ofercie, w promocyjnej cenie 69 złotych!
Ubiquiti Bullet5 znów jest dostępny w ofercie naszego sklepu! Urządzenie pracuje w paśmie 5 GHz, jest zgodne ze standardem IEEE 802.11a. Posiada uszczelnione złącze N męskie, Bulleta podłącza się bezpośrednio do anteny, nie jest potrzebne dodatkowe okablowanie zwiększające koszt instalacji. Oferowany produkt jest przystosowany do wykorzystania na zewnątrz budynków.

Urządzenie wykorzystuje system airOS dostarczający wiele przydatnych funkcji związanych z zarządzaniem siecią i testowaniem wydajności połączeń. W naszym sklepie Bullet5 dostępny jest od ręki, w promocyjnej cenie wynoszącej jedynie 69 złotych netto. Dzięki temu możliwe jest stworzenie własnej sieci pracującej w 5 GHz przy niewielkich kosztach.

Przejdź do produktu
 
Towar dnia
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Promowane produkty
  • Kompaktowy 4 portowy adapter PoE z ekranowanymi gniazdami.
  • Uchwyt zapasu kabla. Opatentowana konstrukcja pozwala na nawijanie kabla bez jego ściskania.
  • Multifunkcyjny powerbank oferujący Router, Repeater, Dysk bezprzewodowy, nośnik plików.
  • Kompaktowy 8 portowy adapter PoE z ekranowanymi gniazdami.
Promowane kategorie
  • lc/pc, adapters Adaptery - pełna gama adapterów, pełna dostępność, najlepsze ceny dla ISP
  • Kable sieciowe UTP, FTP, Żelowane, Zewnętrzne Kable UTP, FTP - duży wybór, pełna dostępność. Zwykłe, zewnętrzne, UV, Żelowane.
  • Części serwisowe Mikrotik, Ubiquiti Części serwisowe do naprawy urządzeń sieciowych i radiowych Mikrotik i Ubiquiti.
  • Wkładki SFP Wkładki SFP Zasięg do 20km, konkurencyjna cena, stała dostępność. Wypróbuj, będziesz używał stale.
  • Netis Netis Systems - pełna dostępność wszystkich renomowanych urządzeń sieciowych Netis.
Ostatnio oglądane