SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Aktualności
11-06-2018
Nowość! Wireless Wire Dish (LHGG-60AD) już dostępny!
Wireless Wire Dish to zestaw składający się z dwóch urządzeń bezprzewodowych LHGG-60AD przeznaczonych do pracy w paśmie 60 GHz. Posiadają gigabitowy port Ethernet i zintegrowaną antenę o średnicy 39 cm. LHGG-60AD wyposażone jest w czterordzeniowy procesor IPQ-4019 o taktowaniu 716 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Za transmisję bezprzewodową odpowiada chip QCA6335. Według producenta urządzenia umożliwiają zestawienie połączenia na odległość do 1500 metrów z maksymalną przepustowością 1,8 Gb/s.

Przejdź do produktu
07-06-2018
Nowość! Mimosa B24 - zintegrowana radiolinia na pasmo 24 GHz (antena 33 dBi)
Mimosa B24 to kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 24 GHz. Posiada zintegrowaną antenę o zysku 33 dBi i średnicy 26 cm, wykorzystuje technologię 4x4:4 MIMO, maksymalna przepustowość teoretyczna wynosi  1,5 Gb/s. Urządzenie wyróżnia się stopniem ochrony IP67, jest w pełni przystosowane do wykorzystania na zewnątrz budynków. Wg producenta B24 umożliwia zestawienie optymalnego połączenia na odległość około 2 km

Przejdź do produktu
06-06-2018
Nowość! Huawei HS8145V terminal GPON ONU z dwuzakresowym WiFi i standardem AC!
Do naszej oferty dołączył nowy terminal kliencki GPON Huaweia - HS8145V. Urządzenie posiada 4 gigabitowe porty Ethernet1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Umożliwia transmisję sieci bezprzewodowej WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Obsługuje nowoczesny standard 802.11ac, posiada zewnętrzne anteny i wykorzystuje technologię 2x2 MIMO / dual-chain. Zachęcamy do zapoznania się z nowością!

Przejdź do produktu
29-05-2018
Nowość! MikroTik hEX S - router z 5 gigabitowymi portami, 1 slotem SFP i PoE Passthrough
MikroTik RB760IGS posiada dwurdzeniowy procesor MT7621A o taktowaniu 880 MHz (znany już z wersji 750Gr3) oraz 256 MB pamięci RAM. Wyposażony jest w 5 gigabitowych portów Ethernet1 slot SFP i dodatkowo port USB. Na pierwszym porcie Ethernet znajduje się wejście PoE, a na ostatnim wyjście PoE (passthrough). Urządzenie wspiera sprzętowo szyfrowanie IPSec, posiada slot microSD umożliwiający rozszerzenie wbudowanej pamięci np. w celu instalacji The Dude. 

Przejdź do produktu
21-05-2018
Nowość! Uplink N2315M - wzmacniacz sygnału (repeater) 2.4 GHz 300 Mb/s
Uplink N2315M to bezprzewodowe urządzenie mogące pracować jako wzmacniacz sygnału lub punkt dostępowy. Korzysta z pasma 2,4 GHz, działa zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n, maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 300 Mb/s. Oferowany produkt posiada jeden port fast Ethernet i wtyczkę zasilającą typu EU. Wyróżnia się bardzo małymi wymiarami. Wzmacniacz sygnału oferujemy w niskiej cenie - 29,99 zł netto za sztukę!


Przejdź do produktu
15-05-2018
Nowość! Uplink WR1200AC - bezprzewodowy router AC z gigabitowymi portami i obsługą VLAN / IPTV!
Do naszej oferty dołączył nowy, dwupasmowy router bezprzewodowy - Uplink WR1200AC! Urządzenie jest kompatybilne ze standardem 802.11ac, zostało wyposażone w 5 gigabitowych portów Ethernet i pełną obsługę VLAN / IPTV. Posiada 4 zewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi każda. Maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji wynosi 300 Mb/s (2,4 GHz) / 867 Mb/s (5 GHz). Router oferujemy w rewelacyjnie niskiej cenie - 89,99 zł netto za sztukę.

Przejdź do produktu
11-05-2018
Nowość! Ubiquiti NanoSwitch - switch w obudowie typu outdoor z zasilaniem PoE
NanoSwitch to nowe urządzenie firmy Ubiquiti przystosowane do wykorzystania na zewnątrz budynków. Switch posiada 4 gigabitowe porty Ethernet, na pierwszym porcie posiada wejście PoE (21 - 26 V DC), a na portach 2-4 znajdują się wyjścia PoE (PoE Passthrough).

Oferowany produkt można zamontować na słupie lub na ścianie, doskonale sprawdzi się do zasilania kilku urządzeń bezprzewodowych w jednej lokalizacji.



Przejdź do produktu
10-05-2018
Nowość! Ubiquiti airFiber 5X HD już dostępny!
Ubiquiti airFiber 5X HD to następca popularnego radia airFiber 5X. Nowa wersja wyróżnia się m. in. dużo lepszym wykorzystaniem pasma - 21,2 bps/Hz (stara wersja: 17,1 bps/Hz), większa wydajnością pakietową - do 2 milionów p/s (stara wersja: 1 milion p/s), szerszym kanałem - do 100 MHz (wcześniej: 50 MHz), a w nowej wersji software'u dostępna ma być modulacja 4096 QAM.

Maksymalna teoretyczna przepustowość radia to 1 Gb/s, urządzenie wyposażone jest w synchronizację GPS. Nowy airFiber 5X HD to najwydajniejsze radio dostępne w ofercie Ubiquiti. 



Przejdź do produktu
09-05-2018
Nowość! MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM - zarządzalny switch z 4 portami Combo, 20 slotami SFP i 4 slotami SFP+ w rewelacyjnie niskiej cenie!
MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM to zarządzalny switch z opcja dual boot - do wyboru system SwitchOS (proste zarządzanie Layer2) i RouterOS (zaawansowane funkcje). Urządzenie posiada 4 porty Combo (SFP / gigabit Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+. Konstrukcja oparta jest na switch chipie Marvell 98DX3236A1, produkt wyposażony jest w 512 MB pamięci RAM. Dodatkowym atutem są 2 wbudowane zasilacze AC, które pracują redundantnie. Zachęcamy do zapoznania się z nowością.

Przejdź do produktu
23-04-2018
Doziemne kable światłowodowe DAC 2J ponownie dostępne!
W naszej ofercie ponownie dostepny jest doziemny kabel światłowodowy typu DAC! Posiada 2 włókna G.652.D (w niedługim czasie dostępne będą inne wersje), wyróżnia się grubą powłoką zewnętrzną (~ 1.8 mm) oraz bardzo wytrzymałymi prętami FRP (~ 0.9 mm).

Konstrukcja kabla zostało dodatkowo wzmocniona dużą ilością włókien aramidowych. Zewnętrzna powłoka ma kolor pomarańczowy. Kabel sprzedawany jest na rolkach o długości około 4 km (istnieje możliwość przewinięcia, więcej informacji w opisie produktu). 


Przejdź do produktu
20-04-2018
Nowość! MikroTik RouterBOARD M33G - płyta z 3 gigabitowymi portami Ethernet, 2 slotami miniPCIe i 2 slotami SIM
MikroTik M33G to nowa płyta RouterBOARD wyposażona w dwurdzeniowy procesor MediaTek MT7621 o taktowaniu 880 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Posiada 3 gigabitowe porty Ethernet2 sloty miniPCIe 2 sloty SIM. Oprócz tego zastosowano 1 porty USB 3.0, slot microSD i złącze M.2 do zamontowania dysku. Urządzenie doskonale sprawdzi się jako wydajny router bezprzewodowy, a wykorzystując odpowiednią kartę radiową świetnie nada się do sieci 3G / 4G. 

Przejdź do produktu