SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Aktualności
24-03-2017
Promocja! MikroTik LHG 5 za 173 zł netto!
MikroTik LightHead Grid 5 to hit sprzedażowy ostatnich miesiący. Urządzenie posiada antenę siatkową o zysku 24,5 dBi, pracuje w paśmie 5 GHz, jego maksymalna moc nadawcza wynosi 25 dBm. Jest to świetne rozwiązanie do podłączania klientów w miejscach, w których zwykłe SXT nie są wystarczające. LHG 5 korzysta ze standardów 802.11 a/n i technologii 2x2 MIMO (dual chain). Promocja trwa przez dwa tygodnie lub do wyczerpania zapasów!

Przejdź do produktu
22-03-2017
Nowość! Profesjonalne routery 3G / LTE Teltoniki dostępne na zamówienie!
Na zamówienie dostępne są 3 modele profesjonalnych routerów 3G / LTE popularnej firmy Teltonika. Wszystkie wersje posiadają możliwość transmitowania sieci bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz, model RUT500 obsługuje 3G i posiada 1 slot SIM, model RUT900 obsługuje 3G i posiada 2 sloty SIM, a model RUT950 obsługuje LTE i również posiada 2 sloty SIM. Urządzenia wyróżniają się niezawodnością i rozbudowanymi funkcjami oprogramowania. 

Przejdź do listy produktów
21-03-2017
Ubiquiti airOS - aktualizacja związana z bezpieczeństwem
Firma Ubiquiti udostępniła informację na temat aktualizacji systemu airOS usuwającej napotkane luki bezpieczeństwa. Producent sugeruje uaktualnienie wszystkich urządzeń pracujących pod kontrolą systemów airMAX, airGateway, TOUGHSwich lub airFiber. Znaleziona luka bezpieczeństwa nie dotyczy produktów UniFi, EdgeMAX oraz AmpliFi. W celu uzyskania dokładnych informacji i linków do aktualnego softu wejdź w odnośnik poniżej:

Pełna informacja od Ubiquiti 
09-03-2017
Nowość! Multimodowe wkładki SFP+ Intela - FTLX8571D3BCV-IT
Do naszej oferty dołączyły moduły SFP+ Intela - FTLX8571D3BCV-IT. Są to wkładki dual fiber ze złączami LC/UPC, kompatybilne z multimodowymi kablami światłowodowymi. Zasięg transmisji przy użyciu włókna OM3 i przepustowości 10 Gb/s wynosi 300 metrów. Wkładki posiadają funkcję DDM i umożliwiają wybór prędkości transmisji - 1,25 lub 10 Gb/s. Wykorzystują standardową, multimodową falę - 850 nm. Zaloguj się i sprawdź swoją cenę!


Przejdź do produktu
13-02-2017
Nowość! IPTV set-top box MAG256
 
Do naszej oferty dołączył nowy model popularnych IPTV set-top boxów Infomira - MAG256. Urządzenie posiada procesor ARM Cortex A9 o taktowaniu 1,5 GHz oraz 1 GB pamięci RAM, jest o wiele wydajniejsze od popularnego MAG254.

Wspiera wiele nowoczesnych standardów audio i video, obsługuje rozdzielczość Full HD 1080P. Zachęcamy do zapoznania się z nowością!

Przejdź do produktu
10-02-2017
Switche MikroTik CSS326-24G-2S+RM już dostępne!
Już dostępny jest switch CSS326-24G-2S+RM - pierwszy przedstawiciel nowej serii urządzeń MikroTika. Urządzenie wyposażone jest w 24 gigabitowe porty Ethernet i 2 sloty SFP+.

Posiada wydajny chip Marvella i działa pod kontrolą systemu SwitchOS. Wspiera liczne funkcje zarządzania warstwą Layer 2 (więcej informacji w opisie produktu). Zaloguj się i sprawdź swoją cenę!

Przejdź do produktu
09-02-2017
Punkt dostępowy cAP Lite MikroTika już dostępny!
Już dostępny jest nowy punkt dostępowy - cAP Lite! Urządzenie wyróżnia się rewelacyjną ceną, nieporównywalnie niższą od rozwiązań innych producentów. Działa pod kontrolą CAPsMAN i może być wykorzystywany do budowania sieci bezprzewodowych złożonych z wielu punktów dostępowych. Wyposażony jest w dwie wbudowane anteny 1,5 dBi i radio 22 dBm, korzysta z technologi 2x2 MIMO (do 300 Mb/s). Zaloguj się i sprawdź swoją cenę!


Przejdź do produktu
08-02-2017
Promocja! Terminal GPON ONT Huawei HG8247H dostępny za 379 zł netto!
Oferujemy w promocyjnej cenie terminal GPON ONT Huawei HG8247H - za jedyne 379 zł netto. Urządzenie wyposażone jest w 4 gigabitowe porty Ethernet, 2 porty telefoniczne, port CATV i USB. Posiada dwie zewnętrzne anteny dookólne i umożliwia transmitowanie sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, z przepustowością do 300 Mb/s. Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych GPONowych terminali ONT Huaweia posiadający bardzo rozbudowane funkcje oprogramowania. Nie zwlekaj i zamów produkt już dziś!

Przejdź do produktu
31-01-2017
Nowość! 5 i 8 portowe switche Tendy w wersji gigabit i fast Ethernet
Do naszej oferty dołączyły nowe switche firmy Tenda. Urządzenia zamknięte są w niewielkich obudowach typu desktop, wyróżniają się dobrą wydajnością i prostotą obsługi ("plug and play").

Dostępne są dwa modele z portami typu fast Ethernet: S105 (5 portów) i S108 (8 portów) oraz dwa modele z gigabitowymi portami: SG105 (5 portów) i SG108 (8 portów). Zachęcamy do zapoznania się z produktami, zapewniamy atrakcyjne ceny!

Przejdź do listy produktów
27-01-2017
Nowość! Terminal kliencki EPON Uplink EP112B - 1 gigabitowy port Ethernet + WiFi
Do naszej oferty dołączył Uplink EP112 - termial EPON ONU stanowiący kompromis pomiędzy najtańszymi, jednoportowymi końcówkami a rozbudowanymi urządzeniami z wieloma portami. EP112 posiada jeden gigabitowy port Ethernet i umożliwia transmisję sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz z przepustowością do 300 Mb/s (jedna antena zewnętrzna i jedna wbudowana). Konstrukcja urządzenia oparta jest na chipsecie Cortina 8032. 

Przejdź do produktu
26-01-2017
Fenomenalna promocja! Tendy 831N i F3 dostępne w niskich cenach - zaloguj się i sprawdź
Routery Tenda 831N i F3 dostępne są w niezwykle niskich cenach! Do obu wersji dostępny jest specjalny soft obsługujący VLANy! 831N posiada dwie zewnętrzne anteny i oferuje 300 Mb/s przepustowości, natomiast Tenda F3 wyposażona została w 3 zewnętrzne anteny (2T3R), oferuje 300 Mb/s przepustowości i bardzo duży zasięg transmisji. Nie zwlekaj i już dzisiaj złóż zamówienie! Zaloguj się i sprawdź swoją cenę!

Tenda 831N
Tenda F3