SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Nowości
Sortuj według:
MikroTik S-55DLC80D SFP Dual, 1.25G, SM, LC, 1550nm, 80km
124,72 zł z VAT
101,40 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SXTsq Lite60 60GHz 802.11ad
239,47 zł z VAT
194,69 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 912UAG-6HPnD-OUT BaseBox 6 GHz
MikroTik RouterBOARD 912UAG-6HPnD-OUT BaseBox 6 GHzNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Produkt powinien być dostępny w październiku 2018

309,31 zł z VAT
251,47 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik S-4554LC80D SFP WDM, 1.25G, SM, LC, 80km zestaw
310,39 zł z VAT
252,35 zł netto
przechowalnia
RF Elements TwistPort adapter do RouterBoard
317,20 zł z VAT
257,89 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LHG Lite60 RouterOS L3 60GHz 802.11ad
MikroTik RouterBOARD LHG Lite60 RouterOS L3 60GHz 802.11adNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Urządzenie powinno być dostępne na początku października 2018

362,15 zł z VAT
294,43 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mANTBox 2 12s RB911G 2HPnD
362,15 zł z VAT
294,43 zł netto
przechowalnia
IPTV SET-TOP BOX MAG351
IPTV SET-TOP BOX MAG351NOWOŚĆ!
Producent: Infomir

521,18 zł z VAT
423,72 zł netto
przechowalnia
RF Elements HG3-TP-S40 symetryczna antena horn V2  40 st. 16 dBi
658,12 zł z VAT
535,06 zł netto
przechowalnia
RF Elements HG3-TP-S30 symetryczna antena horn V2 30 st. 18 dBi
687,11 zł z VAT
558,63 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+RM
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+RMNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Urządzenie powinno być dostępne na początku października 2018

693,44 zł z VAT
563,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS-5HacQ2HnD-IN bezprzewodowy router AC2000
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS-5HacQ2HnD-IN bezprzewodowy router AC2000NOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Urządzenie powinno być dostępne na początku października 2018

892,99 zł z VAT
726,01 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)NOWOŚĆ!

Towar dostępny na zamówienie
Pierwsza partia: listopad 2018

4 100,91 zł z VAT
3 334,07 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1