SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Nowości
Sortuj według:
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 8 włókien G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 8 włókien G652DNOWOŚĆ!
Producent: Opton

Sprzedaż wyłącznie na bębnach po 4km! Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!

1,17 zł z VAT
0,95 zł netto
przechowalnia
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652DNOWOŚĆ!
Producent: Opton

Sprzedaż wyłącznie na bębnach po 4km! Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!

1,35 zł z VAT
1,10 zł netto
przechowalnia
Mikrorura grubościenna 12 / 8 mm, 1 m
Mikrorura grubościenna 12 / 8 mm, 1 mNOWOŚĆ!
Producent: CDR

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji 3-4 dni robocze
Cena podana za metr, na rolce znajdują się 2 km!

1,39 zł z VAT
1,13 zł netto
przechowalnia
Mikrorura grubościenna 14 / 10 mm, 1 m
Mikrorura grubościenna 14 / 10 mm, 1 mNOWOŚĆ!
Producent: CDR

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji 3-4 dni robocze
Cena podana za metr, na rolce znajdują się 2 km!

1,71 zł z VAT
1,39 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 12J 2T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 12J 2T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 mNOWOŚĆ!
Producent: Opton

Sprzedaż wyłącznie na bębnach po 4km! Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!

1,83 zł z VAT
1,49 zł netto
przechowalnia
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652DNOWOŚĆ!
Producent: Opton

Sprzedaż wyłącznie na bębnach po 4km! Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!

1,96 zł z VAT
1,59 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24J 4T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24J 4T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 mNOWOŚĆ!
Producent: Opton

Sprzedaż wyłącznie na bębnach po 4km! Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!

2,69 zł z VAT
2,19 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 mNOWOŚĆ!
Producent: Opton

Sprzedaż wyłącznie na bębnach po 4km! Wysyłka na palecie - koszt 300 zł netto!

3,68 zł z VAT
2,99 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 72J 6T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 72J 6T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 mNOWOŚĆ!
Producent: Opton

Sprzedaż wyłącznie na bębnach po 4km! Wysyłka na palecie - koszt 300 zł netto!

5,15 zł z VAT
4,19 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy FTTH FTTX FISH-U
Uchwyt odciągowy FTTH FTTX FISH-UNOWOŚĆ!
Producent: CDR

Produkt posiada odczepiane mocowanie - nadaje się do oczkowych uchwytów nasłupowych!

1+
:
4,10 zł
100+
:
3,95 zł
200+
:
3,80 zł
przechowalnia
Mercusys MS105 przełącznik (switch) desktop, 5 portów fast Ethernet
23,36 zł z VAT
18,99 zł netto
przechowalnia
Mercusys MW300UM N300 adapter / karta sieciowa USB , 2.4 GHz, 300 Mb/s
30,74 zł z VAT
24,99 zł netto
przechowalnia
Mercusys MS108 przełącznik (switch) dekstop, 8 port fast Ethernet
33,20 zł z VAT
26,99 zł netto
przechowalnia
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stickNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Produkt powinien być dostępny do końca października 2017

50,76 zł z VAT
41,27 zł netto
Dostępność przechowalnia
Mercusys MW305R bezprzewodowy router 300 Mb/s, 2.4GHz, 2T2R, 5x FE
Mercusys MW305R bezprzewodowy router 300 Mb/s, 2.4GHz, 2T2R, 5x FENOWOŚĆ!
Producent: Mercusys

Ten sam chipset co w WR841N!
Pełna obsługa VLANów, nie tylko bridge!

59,03 zł z VAT
47,99 zł netto
przechowalnia
Volt Pico UPS 600 / 360 W, 7 Ah
Volt Pico UPS 600 / 360 W, 7 AhNOWOŚĆ!
Producent: Volt

Dostępne oprogramowanie do zdalnego zarządzania i monitorowania pracy!

168,79 zł z VAT
137,23 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SXTsq 5 High Power
173,33 zł z VAT
140,92 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD M33G 3x GE, 2x miniPCIe, 2x SIM, M.2, USB
176,20 zł z VAT
143,25 zł netto
Dostępność przechowalnia
Longse LBH30HTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30 m, 3.6 mm
Longse LBH30HTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30 m, 3.6 mmNOWOŚĆ!
Producent: Longse

1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
182,40 zł z VAT
148,29 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDNHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 20m, 3.6mm
Longse LIRDNHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 20m, 3.6mmNOWOŚĆ!
Producent: Longse

1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
182,40 zł z VAT
148,29 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LHG 2 (Light Head Grid)
205,34 zł z VAT
166,94 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDNSE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 20 m, 3.6 mm, 12 V DC
Longse LIRDNSE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 20 m, 3.6 mm, 12 V DCNOWOŚĆ!
Producent: Longse

Wersja bez zasilania PoE - kamera ma tylko wtyk DC 12 V!

208,29 zł z VAT
169,34 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDTSE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 20 m, 3.6 mm, 12 V DC
Longse LIRDTSE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 20 m, 3.6 mm, 12 V DCNOWOŚĆ!
Producent: Longse

Wersja bez zasilania PoE - kamera ma tylko wtyk DC 12 V!

208,29 zł z VAT
169,34 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD S+RJ10 - 10 Gb/s SFP+ RJ45
MikroTik RouterBOARD S+RJ10 - 10 Gb/s SFP+ RJ45NOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Produkt powinien być dostępny do końca listopada 2017

220,26 zł z VAT
179,07 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LHG HP5 (Light Head Grid High Power)
237,48 zł z VAT
193,07 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDNTHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30m, 2.8-12mm
Longse LIRDNTHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30m, 2.8-12mmNOWOŚĆ!
Producent: Longse

1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
247,14 zł z VAT
200,93 zł netto
przechowalnia
Longse LIA60EHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 40 m, 2,8 - 12 mm
Longse LIA60EHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 40 m, 2,8 - 12 mmNOWOŚĆ!
Producent: Longse

1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
257,94 zł z VAT
209,71 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LHG XL HP5 (Light Head Grid Extra Large High Power)
271,88 zł z VAT
221,04 zł netto
przechowalnia
MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox
275,37 zł z VAT
223,88 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
281,56 zł z VAT
228,91 zł netto
przechowalnia
Longse LBW30SE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 30 m, 2.8 mm, 12 V DC
Longse LBW30SE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 30 m, 2.8 mm, 12 V DCNOWOŚĆ!
Producent: Longse

Wersja bez zasilania PoE - kamera ma tylko wtyk DC 12 V!

283,85 zł z VAT
230,77 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDNS200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 20 m, microSD, PoE, 3.6 mm
289,25 zł z VAT
235,16 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDTS200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 20 m, PoE, microSD, 3.6 mm
289,25 zł z VAT
235,16 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDCSE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 20 m, 2.8 - 12 mm, 12 V DC
Longse LIRDCSE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 20 m, 2.8 - 12 mm, 12 V DCNOWOŚĆ!
Producent: Longse

Wersja bez zasilania PoE - kamera ma tylko wtyk DC 12 V!

305,43 zł z VAT
248,32 zł netto
przechowalnia
Longse NVR9809D rejestrator IP, 9 kanałów, H.265, 4K, 1x SATA
335,70 zł z VAT
272,93 zł netto
przechowalnia
Longse NVR9809PG rejestrator IP, 9 kanałów, H.265, 4K, 1x SATA
335,70 zł z VAT
272,93 zł netto
przechowalnia
Longse LBV40SE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 40 m, 2.8 - 12 mm, 12 V DC
Longse LBV40SE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 40 m, 2.8 - 12 mm, 12 V DCNOWOŚĆ!
Producent: Longse

Wersja bez zasilania PoE - kamera ma tylko wtyk DC 12 V!

337,79 zł z VAT
274,63 zł netto
przechowalnia
Longse LIG90SE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 60 m, 2.8 - 12 mm, 12 V DC
Longse LIG90SE200 kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 60 m, 2.8 - 12 mm, 12 V DCNOWOŚĆ!
Producent: Longse

Wersja bez zasilania PoE - kamera ma tylko wtyk DC 12 V!

348,59 zł z VAT
283,41 zł netto
przechowalnia
Longse LBH30S200W kamera IP, 2 Mpix, 1080P, IR 30 m, WiFi, 3.6 mm
353,98 zł z VAT
287,79 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2