SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Nowości
Sortuj według:
MikroTik pigtail SMA męski - SMA męski zewnętrzny 1m
23,33 zł z VAT
18,97 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD pigtail U.FL - SMA żeński do modułów LTE
23,80 zł z VAT
19,35 zł netto
przechowalnia
29,52 zł z VAT
24,00 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 30m
40,36 zł z VAT
32,81 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 40m
48,92 zł z VAT
39,77 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 50m
57,53 zł z VAT
46,77 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 60m
66,14 zł z VAT
53,77 zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 1M AWG24
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 1M AWG24NOWOŚĆ!
Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

67,24 zł z VAT
54,67 zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 3M AWG24
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 3M AWG24NOWOŚĆ!
Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

71,98 zł z VAT
58,52 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 70m
74,76 zł z VAT
60,78 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 80m
83,37 zł z VAT
67,78 zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 5M AWG24
Opton Direct Attach Cable SFP/SFP+ 10G 5M AWG24NOWOŚĆ!
Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

86,92 zł z VAT
70,67 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 90m
91,99 zł z VAT
74,79 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 100m
100,60 zł z VAT
81,79 zł netto
przechowalnia
UltraLAN kabel UTP, kat. 5e, CCA, PVC, 305m
125,21 zł z VAT
101,80 zł netto
przechowalnia
RF Elements TwistPort adapter do Mimosa C5c
RF Elements TwistPort adapter do Mimosa C5cNOWOŚĆ!
Producent: RF Elements

Towar dostępny na zamówienie

126,58 zł z VAT
102,91 zł netto
przechowalnia
UltraLAN kabel FTP, kat. 5e, CCA, PVC, 305m
151,76 zł z VAT
123,38 zł netto
przechowalnia
UltraLAN kabel UTP, kat. 5e, CCA, PE+PVC, zewnętrzny, 305m
157,93 zł z VAT
128,40 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD wsAP ac lite wsAP-5Hac2nD punkt dostępowy AC, dual band, naścienny
MikroTik RouterBOARD wsAP ac lite wsAP-5Hac2nD punkt dostępowy AC, dual band, naściennyNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie!
Urządzenie powinno być dostępne na początku marca 2018

160,45 zł z VAT
130,45 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD M33G 3x GE, 2x miniPCIe, 2x SIM, M.2, USB
MikroTik RouterBOARD M33G 3x GE, 2x miniPCIe, 2x SIM, M.2, USBNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Produkt powinien być dostępny do końca lutego 2018!

165,03 zł z VAT
134,17 zł netto
Dostępność przechowalnia
UltraLAN kabel FTP, kat. 5e, CCA, PE+PVC, zewnętrzny, 305m
184,48 zł z VAT
149,98 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD DISC Lite5 ac DiscG-5acD gigabitowy port Ethernet, 21dBi, 26.5cm
MikroTik RouterBOARD DISC Lite5 ac DiscG-5acD gigabitowy port Ethernet, 21dBi, 26.5cmNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie!
Urządzenie powinno być dostępne na przełomie mara / kwietnia 2018

187,96 zł z VAT
152,81 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LDF G-5acD
MikroTik RouterBOARD LDF G-5acDNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Urządzenie powinno być dostępne do końca stycznia 2018

188,15 zł z VAT
152,97 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD cAP Gi 5acD2nD cAP ac punkt dostępowy dual band
216,01 zł z VAT
175,62 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hAP ac2 bezprzewodowy router dual band
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hAP ac2 bezprzewodowy router dual bandNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Urządzenie powinno być dostępne w połowie marca 2018

220,05 zł z VAT
178,90 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LHG 2nD XL (antena 21 dBi / 55 cm)
MikroTik RouterBOARD LHG 2nD XL (antena 21 dBi / 55 cm)NOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Urządzenie powinno być dostępne do końca stycznia 2018

220,28 zł z VAT
179,09 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e-LTE karta / moduł LTE miniPCIe Cat. 4 150Mb/s / 50Mb/s
MikroTik RouterBOARD R11e-LTE karta / moduł LTE miniPCIe Cat. 4 150Mb/s / 50Mb/sNOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Towar powinien być dostępny na początku marca 2018

238,37 zł z VAT
193,80 zł netto
Dostępność przechowalnia
UltraLAN kabel UTP, kat. 5e, CCA, PE+PVC, żelowany, zewnętrzny, 305m
276,50 zł z VAT
224,80 zł netto
przechowalnia
UltraLAN kabel UTP, kat. 5e, miedziany, PVC, 305m
285,78 zł z VAT
232,34 zł netto
przechowalnia
UltraLAN kabel FTP, kat. 5e, CCA, PE, żelowany, zewnętrzny, 305m
303,93 zł z VAT
247,10 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LHG G-5acD XL 802.11ac, gigabitowy port, 55cm
315,63 zł z VAT
256,61 zł netto
przechowalnia
UltraLAN kabel FTP, kat. 5e, miedziany, PVC, 305m
324,28 zł z VAT
263,64 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD wAPG-60AD urządzenie klienckie 60GHz RouterOS Level3
MikroTik RouterBOARD wAPG-60AD urządzenie klienckie 60GHz RouterOS Level3NOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Urządzenie powinno być dostępne w przełomie lutego / marca 2018

325,48 zł z VAT
264,62 zł netto
Dostępność przechowalnia
UltraLAN kabel UTP, kat. 5e, miedziany, PE+PVC, zewnętrzny, 305m
329,59 zł z VAT
267,96 zł netto
przechowalnia
UltraLAN kabel FTP, kat. 5e, miedziany, PE+PVC, zewnętrzny, 305m
350,82 zł z VAT
285,22 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD wAPG-60AD-A punkt dostępowy 60GHz RouterOS Level4
MikroTik RouterBOARD wAPG-60AD-A punkt dostępowy 60GHz RouterOS Level4NOWOŚĆ!
Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Urządzenie powinno być dostępne w przełomie lutego / marca 2018

412,59 zł z VAT
335,44 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2