Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
TP-Link Tapo L900-5 taśma LED Smart Wi-Fi

111,00z VAT
90,24 zł netto
Ilość:    przechowalnia
TP-Link Tapo L900-5 taśma LED Smart Wi-Fi
Kod produktu: TL-TAPO-L900-5
Numer katalogowy: 9075
Gwarancja: 36 {JEZYK_1041}
Producent: TP-Link

TP-Link Tapo L900-5 to taśma LED z możliwością regulacji jasności i zmiany światła. Posiada wbudowany moduł WiFi, który zapewnia jej bezprzewodową komunikację. Dzięki temu możesz sterować oświetleniem przy pomocy aplikacji Tapo dostępnej na urządzenia przenośne. Dodatkowo masz możliwość skonfigurowania harmonogramu działania i timera, produkt jest kompatybilny także ze sterowaniem głosowym z wykorzystaniem Amazon Alexa lub Asystenta Google. Taśma ma długość 5 metrów, montuje się ją przy pomocy taśmy 3M (w zestawie).

Różne kolory światła

Kontrola jasności

Harmonogram i timer

Kontrola głosowa

Możliwość docinania

Łatwy montaż

Działanie bez centralki

Oszczędzanie energii

System Tapo

Taśma dwustronna

Duża jasność światła

L900 zapewniają o około 20% więcej światła niż konkurencyjne rozwiązania, jednocześnie wyróżniają się bardzo dużą żywotnością, szacowana trwałość wynosi 5,5 roku ciągłej pracy. To dwukrotnie więcej niż w konkurencyjnych produktach.

Wybierz swój kolor

Oferowany produkt umożliwia wybór jednego z 16 milionów kolorów oraz ustawienie temperatury światła. Dzięki temu możesz stworzyć niepowtarzalną atmosferę, zależnie od swojego nastroju. Po dobraniu oświetlenia możesz zapisać ustawienia i dołączyć je do harmonogramu.

Zdalne zarządzanie

Każda listwa LED może zostać skonfigurowana indywidualnie, z ustawieniem koloru, harmonogramu, jasności oraz temperatury światła. Przy pomocy aplikacji Tapo możesz zarządzać oświetleniem z dowolnego miejsca, w którym masz dostęp do internetu.

Synchronizacja z muzyką

Przy pomocy urządzenia mobilnego możesz włączyć muzykę i zsynchronizować ją z oświetleniem. Światło dopasuje się do rytmu muzyki i stworzy niesamowitą atmosferę.

Kontrola głosowa

Tapo L900 wspierają sterowanie głosowe z wykorzystaniem Asystenta Google oraz Amazon Alexa. Dzięki tej funkcjonalności włączanie oświetlenia lub zmiana jego jasności jest prosta i wygodna, wystarczy komunikat głosowy. Urządzenie wspiera również Siri Shortcuts.

Sterowanie

Zarządzanie jest dostępne w aplikacji Tapo przystosowanej do urządzeń mobilnych z Androidem / iOS. Oprogramowanie zapewnia pełne możliwości konfiguracji w wygodnym i intuicyjnym graficznym interfejsie.

Automatyczna kontrola

Przy wykorzystaniu czujnika Tapo (sprzedawany osobno) możesz skonfigurować L900 tak, aby włączało się po wykryciu zdarzenia, np. wyjściu z łóżka. Po krótkim okresie światło automatycznie zostanie wyłączone.

Sterowanie pilotem

Pilot pozwala na ręczną kontrolę diod LED, bez wykorzystania aplikacji. Umożliwia włączanie lub wyłączanie, reset oraz zmianę kolorów.

Bezpieczne oświetlenie

Pasek został zaprojektowany tak, aby dobrze oddawać ciepło, dzięki czemu nie nagrzewa się do wysokich temperatury. Jest wytrzymały na uszkodzenia fizyczne oraz zginanie, każda z diod może pracować indywidualnie. Urządzenie pracuje wykorzystuje niskie napięcie i nie emituje niebieskiego światła, jest bezpieczne dla wzroku domowników.

Dotnij taśmę do odpowiedniej długości
Elastyczna i wytrzymała konstrukcja
Mocna, dwustronna taśma 3M

Łatwy montaż

Podłączenie paska LED zajmuje zaledwie kilka chwil.

Specyfikacja

Tapo L900-5
Właściwości ogólne
Wymiary 5000×10×1.6 mm
Dopuszczalna temperatura pracy -15 ºC~ 40 ºC
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90% wilgotności, nie kondensująca
Waga 57 g
Wymiary opakowania 144,5×68,5×119,5 mm
Maksymalny pobór mocy 13,5 W
Właściwości bezprzewodowe
Protokoły Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n
Pasmo pracy 2,4 GHz
Wymagania do połączenia Zabezpieczona sieć Wi-Fi
Charakterystyka pracy
Napięcie wejściowe 220-240 V, 50/60 Hz
Pobór mocy 13,5 W
Kontrola jasności 1%-100% (przez aplikację i serwer cloud)

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii