Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
TP-Link TL-FC111A-20 mediakonwerter WDM, 10/100 Mb/s

62,79z VAT
51,05 zł netto
Ilość:    przechowalnia
TP-Link TL-FC111A-20 mediakonwerter WDM, 10/100 Mb/s
Kod produktu: TL-FC111A-20
Numer katalogowy: 8006
Gwarancja: 60 {JEZYK_1041}
Producent: TP-Link

Zastosowanie produkt

TL-FC111A-20 to media konwerter 100M, który zapewnia dostęp do portu RJ-45 100M oraz portu światłowodowego 100M ze złączem SC, przetwarzające sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie. Urządzenie może być zatem stosowane do użytku komercyjnego, np. w celu zapewnienia długodystansowej transmisji danych na potrzeby monitorowania bezpieczeństwa parku czy w sieciach bezprzewodowych.

Działanie urządzenia

Dzięki wykorzystaniu technologii WDM TL-FC111A-20 zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów zwykle przeznaczanych na okablowanie. Urządzenie wysyła sygnały, których fala ma długość 1550 nm, a odbiera na fali o długości 1310 nm. W związku z tym długość fali dla urządzenia, do którego podłączony jest konwerter, powinna wynosić odpowiednio 1310 nm w przypadku wysyłania sygnałów, natomiast 1550 nm w przypadku odbierania. Jednym z produktów TP-Link, które są zgodne z konwerterem TL-FC111A-20 jest urządzenie TL-FC111B-20.

Inne funkcje

Konwerter to urządzenie wolnostojące, ale może być także montowanie w szafie rack TP-Link, aby udostępniać funkcję automatycznego krosowania MDI/MDI-X na porcie TX, na którym szybkości połączeń są automatyczne negocjowane w trybie dupleksu.

Najważniejsze cechy:

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na jednym włóknie światłowodowym
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km

Specyfikacja:

TP-Link TL-FC111A-20
SIEĆ
Standardy i protokoły IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ŚRODOWISKO PRACY
Dopuszczalna temperatura pracy 0˚C - 50˚C (32˚F - 122˚F)
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40˚C - 70˚C (-40˚F - 158˚F)
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10% - 90% RH, bez kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5% - 90% RH, bez kondensacji
CECHY SPRZĘTOWE
Okablowanie sieciowe 100BASE-Tx: 2-parowa skrętka UTP/STP kat. 5 lub wyższej (≤100 m)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny: 5 V/0,6 A
Diody LED PWR, Link/Act
Wymiary (S x G x W) 94,5 x 73 x 27 mm
Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX
ANTENA
Typ złącza 1 złącze światłowodowe SC
1 wejście jack RJ45
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Typ światłowodu Światłowód jednomodowy 9/125 μm (≤20 km)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii