Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
OPTON mediakonwerter MC211CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1550

104,43z VAT
84,90 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC211CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1550
Kod produktu: OP-MC211CS
Numer katalogowy: 5510
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

10/100/1000Base-TX to 1000Base-FX WDM TX1550/RX1310 10km SC/PC.

Konwerter światłowodowy MC211CS umożliwiający połączenie sieci Ethernet z siecią światłowodową. Posiada gigabitowy port Ethernet 10/100/1000Base-TX z automatyczną negocjacją prędkości połączeń. Wyjście światłowodowe 1000Base-FX typu SC/PC pozwala na realizację połączeń na odległość 10 km. Urządzenie wspiera WDM, może wysyłać i odbierać dane za pośrednictwem jednego włókna światłowodowego. Długość fali Tx 1550 nm, Rx 1310 nm.

Mediakonwerter na drugą stronę połączenia (Rx 1550): Opton MC212CS.

Cechy:

  • port Ethernet 10/100/1000Base-Tx, automatyczna negocjacja;
  • port światłowodowy SC/PC - 1000Base-FX;
  • długość fali Tx 1550 nm, Rx 1310 nm;
  • moc Tx: -10 - -5 dBm;
  • czułość Rx: -20 dBm;
  • WDM;
  • zasięg 10 km;
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 60 st. C;
  • skład zestawu: urządzenie i zasilacz;
  • certyfikaty: CE, RoHS, FCC. 

Dobierz patchcord o odpowiedniej długości:

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii