Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
IgniteNet MetroLinq PtMP stacja bazowa 60GHz, antena 18dBi, 30deg
2 212,77 zł z VAT
2 348,90 zł
1 799,00 zł netto
TP-Link EAP220 N600 Access Point Wireless Gigabit  N 600Mbps
528,90 zł z VAT
437,43 zł
430,00 zł netto
Zasilacz 24V 4A
28,29 zł z VAT
56,09 zł
23,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor niebieski
Promocja
1,35 zł z VAT
3,35 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
Promocja
1,35 zł z VAT
2,46 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor biały
Promocja
1,35 zł z VAT
3,35 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/APC 0.9mm
Promocja
2,34 zł z VAT
3,46 zł netto
1,90 zł netto
przechowalnia
FTTH Flat cable clamp 15x85 mm do kabla płaskiego
Promocja
3,69 zł z VAT
5,70 zł netto
3,00 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM QUAD
Promocja
6,77 zł z VAT
12,65 zł netto
5,50 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM QUAD
Promocja
7,01 zł z VAT
12,65 zł netto
5,70 zł netto
przechowalnia
Wspornik słupowy
Wspornik słupowy Producent: CDR
Promocja
13,53 zł z VAT
21,00 zł netto
11,00 zł netto
przechowalnia
Zasilacz 24V 4A
Promocja
28,29 zł z VAT
56,09 zł netto
23,00 zł netto
przechowalnia
Senao antena grid 5 GHz, 30 dBi EAG-5457-30
Promocja
97,17 zł z VAT
123,85 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
TwistPort Adaptor for UBNT Rocket 5ac PTP v2
Promocja
97,17 zł z VAT
110,89 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
Splitter PLC 1x32 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
Promocja
115,62 zł z VAT
151,96 zł netto
94,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link EAP220 N600 Access Point Wireless Gigabit  N 600Mbps
Promocja
528,90 zł z VAT
437,43 zł netto
430,00 zł netto
przechowalnia
IgniteNet MetroLinq PtMP stacja bazowa 60GHz, antena 18dBi, 30deg
Promocja
2 212,77 zł z VAT
2 348,90 zł netto
1 799,00 zł netto
przechowalnia
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
Promocja
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł netto
2 499,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1