Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Ubiquiti UOC-1 patchcord OM3 Duplex LC-LC 1m

28,25z VAT
22,97 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Ubiquiti UOC-1 patchcord OM3 Duplex LC-LC 1m
Kod produktu: UQ-UOC-1
Numer katalogowy: 8089
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}

Ubiquiti UOC-1 to patchcord światłowodowy o długości 1 m. Zastosowano w nim włókno typu multimode OM3 i złącza duplex LC-LC.

Specyfikacja:

UOC-1
Złącza LC-LC
Rodzaj włókna

50 / 125 μm

Multimode

Ilość złączy Duplex
Powłoka zewnętrzna PVC
Standard OM3
Strata ≤ 0.3 dB
Szlifowanie feruli UPC - UPC
Średnica zewnętrzna 2 mm
Długość fali 850 / 1310 nm
Kolor powłoki Turkusowy
Powtarzalność ≤ 0.1 dB
Wytrzymałość ≤ 0.2 dB (1000 Times Mating)
Straty odbiciowe ≤ 50 dB
Dopuszczalna temperatura Od -40 do 75 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -25%
Opton mufa światłowodowa FDB-0216G3 2 IN 16 OUT, dyby, ramka na adaptery, kolor czarny
59,70
45,00 netto
Koniec promocji: