Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Echo Life HG8245 GPON refurbished Terminal 4x GbE 1x SC/PC 2x POTS 1x WLAN

Produkt archiwalny
Echo Life HG8245 GPON refurbished Terminal 4x GbE 1x SC/PC 2x POTS 1x WLAN
Kod produktu: HUAWEI-HG8245-1G
Numer katalogowy: 3603
Gwarancja: 12 miesięcy
Producent: Huawei

HG8245 refurbished to terminal ONT/ONU przystosowany do wykorzystania w sieciach FTTH. Służy przede wszystkim jako terminal abonencki w domach i niewielkich biurach (SOHO). Wyposażony został w 2 porty POTS, 4 gigabitowe porty ethernet (LAN) oraz port USB. Urządzenie zapewnia wysoką przepustowość umożliwiając komfortowe korzystanie z internetu, oglądanie online filmów w rozdzielczości HD czy rozmowy VoIP. Możliwa jest bezprzewodowa transmisja sieci.

Oferowany produkt jest łatwy w instalacji, nie wymaga dodatkowej konfiguracji. Zapewnia zdalne narzędzia diagnostyczne, które pozwalają na szybką eliminację błędów w sieci.

Cechy produktu:

  • 2 porty POTS;
  • 4 gigabitowe porty ethernet;
  • 1 port USB;
  • WiFi;
  • łatwa i szybka instalacja;
  • zdalne narzędzia diagnostyczne;
  • wysoka przepustowość;
  • energooszczędność.

Specyfikacja:

HG8245
Cechy GPON

Moduł optyczny klasy B+

Uwierzytelnianie: SN, hasło lub SN + hasło

Upstream / downstream FEC

Cechy transmisji głosowej

Protokoły SIP i H.248

Media stream, signaling stream separation

Cechy multicast

IGMP V2/V2 snooping

IMGP proxy

WiFi Standardy IEEE 802.11 b/g/n
Cechy routingu

Funkcja NAT

Internet, IPTV i VoIP są automatycznie przypisywane do portów ONT

Wirtualny serwer, port triggering, DMZ i DDNS

Funkcje zarządzania

Lokalne zarządzanie poprzez Web i zdalne zarządzanie przy wykorzystaniu TR069 i OMCI

Monitorowanie mocy optycznej

802.1ag ethernet OAM

Test loop-line portów POT, emulacja dialup PPPoE

Porty

2 porty POTS

4 gigabitowe porty ethernet

1 port USB

Zasilanie

Wejście zasilacza: 100 - 240 V AC, 50-60 Hz

Wyjście zasilacza: 11 - 14 V DC, 2 A

Przeciętny pobór mocy 8 W
Wymiary 195x174x34 mm
Waga Około 550 g (włączając w to zasilacz)
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% niekondensująca

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii