Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Nowość! Akumulatory AGM Green Cell dostępne w naszej ofercie!
Wiadomość z dnia: 07-07-2020
Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem popularnego producenta Green Cell! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na akumulatory AGM 12 V, które znajdziesz na naszej stronie. Portfolio produktów Green Cell w CDR sukcesywnie się zwiększa, bądź na bieżąco i sprawdzaj naszą stronę! W odnośniku poniżej znajdziesz listę akumulatorów:

Przejdź do listy produktów



Nowość! TP-Link EC230-G1 - gigabitowy router AC1350 z obsługą TR-069 i możliwością zmiany domyślnej konfiguracji!
Wiadomość z dnia: 23-06-2020
EC230-G1 to nowy bezprzewodowy router TP-Linka zaprojektowany specjalnie dla operatorów internetowych. Pracuje w 2,4 i 5 GHz jednocześnie, obsługuje 3x3 MIMO (2,4 GHz) / 2x2 MIMO (5 GHz), standardy 802.11 b/g/n i 802.11 a/n/ac, wyposażony jest w gigabitowe porty Ethernet. Przede wszystkim obsługuje protokół CWMP TR-069 umożliwiający auto provisioning oraz jest kompatybilny z Agile Config - umożliwia zmianę domyślnych ustawień (abonent nie dokona całkowitego resetu) i personalizację logo oraz faviconu.

Przejdź do produktu



Kable łatwego dostępu Vertix WD-NOTKSd ponownie dostępne!
Wiadomość z dnia: 18-06-2020
Znów dostępne są kable światłowodowe łatwego dostępu Vertix WD-NOTKSd. Ten produkt przeznaczony jest to montażu pionowego w budynkach wielorodzinnych, dzięki specjalnej konstrukcji umożliwia wycięcie otworu w powłoce, wyjęcie jednego z włókien i poprowadzenia go bezpośednio do mieszkania. Powłoka została wykonana z wysokiej jakości PVC, może być stosowana wewnątrz budynków. W kablu zastosowano włókna typu G.657.A2. Kabel łatwego dostępu to najlepsze rozwiązanie do budynków wielorodzinnych.

Zobacz listę produtków



Kable doziemne Opton DAC Z-XOTKtcd ponownie dostępne!
Wiadomość z dnia: 16-06-2020
Ponownie dostępne są kable światłowodowe DAC Z-XOTKtcd! Produkt przeznaczony jest do bezpośredniego zakopania w ziemi, w sprzedaży posiadamy wersje z 2, 4, 8 lub 12 włóknami typu G.652.D. Kabel wyróżnia się grubą powłoką zewnętrzną i dużą odpornością na zgniatanie. Doskonale sprawdzi się do podłączania klientów w domach jednorodzinnych lub do przeprowadzania dłuższych tras kablowych. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu



CDR oficjalnym dystrybutorem Mimosy w Polsce, Hiszpanii i Włoszech!
Wiadomość z dnia: 03-06-2020
Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń Mimosa w Polsce, Hiszpanii i Włoszech! Mimosa to producent rozwiązań bezprzewodowych do połączeń typu punkt-wielopunkt i punkt-punkt w różnych pasmach. Ich urządzenia wyróżniają się dużą wydajnością i wytrzymałością (większość rozwiązań posiada stopień ochrony IP67), idealnie nadają się do tworzenia sieci radiowych i wydajnych połączeń typu backhaul. Pełne portfolio znajdziesz w odnośniku poniżej:

Produkty Mimosa



Nowość! Ubiquiti Gigabeam - zintegrowane urządzenie 60 GHz z backupem 5 GHz
Wiadomość z dnia: 25-05-2020
Ubiquiti Gigabeam to nowe, zintegrowane urządzenie bezprzewodowe do pracy w paśmie 60 GHz. Posiada wbudowane, backupowe radio 5 GHz, przeznaczone jest do połączeń punkt-punkt na niewielkie odległości. Wyposażone jest w gigabitowy port Ethernet, maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 1 Gb/s. Gigabeam posiada wygodny uchwyt kulowy, dzięki czemu bez problemu można regulować kąt nachylenia i wizować. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu



Nowość! MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS - pierwsze urządzenie z 2 serii CCRów!
Wiadomość z dnia: 28-04-2020
Już dostępny jest CCR2004-1G-12S+2XS - pierwsze urządzenie z nowej serii Cloud Core Routerów. Wyposażony został w 1 gigabitowy port Ethernet, 12 slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2 sloty SFP28 (25 Gb/s). Czym wyróżnia się nowy produkt? Zastosowano w nim procesor o najwyższym taktowaniu spośród wszystkich rozwiązań MikroTika - 1,7 GHz (4 rdzenie). Dodatkowo na pokładzie znajduje się pamięć RAM DDR4. Towar już dostępny, więcej informacji znajdziesz w opisie produktu.

Przejdź do produktu



Huawei HG8012H i HG8240H już dostępne!
Wiadomość z dnia: 27-03-2020
W naszej ofercie dostępne są dwa terminale klienckie Huaweia z portami optycznymi SC/APC. Oba urządzenia mają funkcjonalność bridge'a, HG8240H posiada 2 porty telefoniczne RJ11 oraz 4 gigabitowe porty Ethernet. Doskonale sprawdzi się u abonentów potrzebujących dostępu do większej ilości portów Ethernet. HG8012H posiada 1 gigabitowy port Ethernet oraz 1 port CATV (RF). Jest idealnym rozwiązaniem dla operatorów wykorzystujących w swojej sieci CATV. Zaloguj się i sprawdź swoje ceny!


HG8012H
HG8240H



Nowość! Tumtec FST-V1 - poręczna spawarka światłowodowa
Wiadomość z dnia: 27-01-2020
Tumtec FST-V1 to niewielka, poręczna spawarka światłowodowa z centrowaniem do rdzenia. Posiada kolorowy, dotykowy ekran 3,5", jest bardzo wygodna i prosta w obsłudze. Została zabezpieczona przed skrajnymi temperaturami, wilgocią i pyłem, umożliwia spawanie włókien SM, MM, DS i NZDS. Czas spawania wynosi około 6 s, a czas wygrzewania 30 s. W zestawie dołączono przydatne akcesoria, całość zamknięta została w walizce.

Przejdź do produktu



Nowość! Huawei HG8120H - terminal GPON / EPON ONT z portami 1x GE, 1x FE, 1x RJ11
Wiadomość z dnia: 15-01-2020
Huawei HG8120H to terminal kliencki ONT współpracujący z siecią GPON lub EPON, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Posiada 1 gigabitowy port Ethernet, 1 port fast Ethernet oraz 1 port telefoniczny RJ11. Urządzenie wyróżnia się niskim poborem oraz swoją uniwersalnością, jeżeli planujesz w przyszłości przejście z sieci EPON na GPON to używając HG8120H nie będziesz musiał zmieniać ONTków.

Przejdź do produktu