Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Nowość! MikroTik wAP LR2 kit - punkt dostępowy N300 z modułem LoRa 2.4 GHz!
Wiadomość z dnia: 30-01-2023
MikroTik wAP LR2 kit to punkt dostępowy w obudowie przystosowanej do wykorzystania na zewnątrz budynków, może transmitować sieć Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz. Maksymalna teoretyczna przepustowość takiego połączenia wynosi 300 Mb/s. Urządzenie posiada modem LoRa, dzięki któremu może pracować jako brama i służyć do łączenia czujników. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu



Nowość! Huawei EG8010Hv6 - terminal GPON ONT typu bridge z gigabitowym portem Ethernet
Wiadomość z dnia: 18-01-2023
Huawei EG8010Hv6 to terminal kliencki ONT przeznaczony do sieci GPON. Został wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet (10/100/1000 Mb/s) oraz port optyczny SC/APC. Jest to podstawowy terminal typu bridge, wraz z nim możesz oferować swoim abonentom zwykły router bezprzewodowy lub umożliwić podłączenie klientowi własnego sprzętu, co dla wielu osób ma duże znaczenie. Urządzenie wyróżnia się bardzo małym poborem mocy, który wynosi maksymalnie 2,5 W.

Przejdź do produktu



Nowość! Huawei EG8147X6 - terminal GPON ONT z Wi-Fi 6 AX3000 i portem CATV!
Wiadomość z dnia: 16-01-2023
Huawei EG8147X6 to terminal kliencki ONT przeznaczony do sieci GPON. Został wyposażony w złącze optyczne typu SC/APC, może transmitować sieć bezprzewodową Wi-Fi 6, w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, z maksymalną, teoretyczną przepustowością 3000 Mb/s. Najważniejszą cechą nowego terminala jest złącze RF, które możesz wykorzystać do CATV. Oprócz tego urządzenie posiada port POTS (RJ11), port USB 2.0 oraz 4 gigabitowe porty Ethernet. Zachęcamy do zapoznania się z nowością!

Przejdź do produktu



Nowość! Uplink GP544RVX - terminal kliencki EPON/GPON z Wi-Fi 6 AX1800!
Wiadomość z dnia: 12-01-2023
Uplink GP544RVX to terminal kliencki ONT przeznaczony do sieci GPON / EPON. Jest wyposażony w 4 gigabitowe porty Ethernet (10/100/1000 Mb/s), 1 port telefoniczny POTS (RJ11) oraz 1 port USB. Za wejście transmisji PON służy złącze optyczne SC/UPC. Terminal może transmitować sieć bezprzewodową Wi-Fi 6, obsługuje protokoły IEEE 802.11 b/g/n/ax w paśmie 2,4 GHz i IEEE 802.11 a/n/ac/ax w 5 GHz. Maksymalna teoretyczna przepustowość Wi-Fi wynosi 1800 Mb/s. Więcej informacji w opisie produktu!

Przejdź do produktu



Nowość! Infomir MAG540 - nowe dekodery IPTV w wersji standardowej i Wi-Fi AC!
Wiadomość z dnia: 05-01-2023
Infomir MAG540 to IPTV set-top box (dekoder) wyposażony w wydajny procesor Amlogic S905Y4-B (4 rdzenie, taktowanie 2 GHz) i 1 GB pamięci RAM. Jest to nowe rozwiązanie z serii doskonale znanej wszystkim operatorom korzystającym z IPTV. Obsługuje rozdzielczość 4K HDR, również przy 60 fps. MAG540W3 dodatkowo został wyposażony w interfejs bezprzewodowy Wi-Fi 5 AC1200, może komunikować się bez konieczności podłączenia kabla Ethernet. Więcej informacji w opisie!

Zobacz produkty



Nowość! Mimosa A6 i C6x - rozwiązania bezprzewodowe do pracy w paśmie 6 GHz!
Wiadomość z dnia: 02-01-2023
Już dostępne są nowe rozwiązania Mimosa przeznaczone do pracy w paśmie 6 GHz! Urządzenie A6 to stacja bazowa ze zintegrowaną anteną sektorową 90°, wykorzystuje 8x8 MIMO, maksymalna przepustowość wynosi aż 7 Gb/s. C6x to urządzenie klienckie, również posiada zintegrowaną antenę, ale w razie konieczności możesz zastosować mocniejszą antenę, z serii N5-X. Więcej informacji w opisie!

Zobacz produkty



Nowość! Uplink GP502R - terminal ONT GPON/EPON wyposażony w 1 port 2.5G Ethernet i 1 gigabitowy port Ethernet!
Wiadomość z dnia: 27-12-2022
Uplink GP502R to terminal kliencki przeznaczony do sieci EPON / GPON. Może pracować w trybie bridge lub router, wspiera multicasty oraz auto provisioning, z wykorzystaniem protokołu TR-069. Urządzenie jest wyposażone w port 2.5 Ethernet i gigabitowy port Ethernet. Dzięki wysokiej przepustowości możesz w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez sieć GPON. Drugi z portów pozwoli np. na podłączenie set-top boxa. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu



Nowość! MikroTik CSS610-8P-2S+IN switch 8x GE, 2x SFP+, 8 wyjść PoE
Wiadomość z dnia: 01-12-2022
MikroTik CSS610-8P-2S+IN to zarządzalny switch z systemem SwitchOS wyposażony w 8 gigabitowych portów Ethernet oraz 2 sloty SFP+ (10 Gb/s). Na każdym z portów Ethernet znajduje się wyjście zasilania PoE w standardzie IEEE 802.3 af/at. Switch został zamknięty w niewielkiej obudowie, dzięki czemu bez problemu zmieścisz go w naściennej skrzynce. Urządzenie posiada wbudowany zasilacz AC, może być zasilane również zewnętrznym zasilaczem, z wykorzystaniem gniazda DC (zakres napięcia 48 - 57 V DC).

Przejdź do produktu



Nowość! Set-top boxy marki TVIP!
Wiadomość z dnia: 25-11-2022
Rozszerzyliśmy ofertę o set-top boxy marki TVIP! Już teraz możesz kupić jeden z podstawowych modelu S-Box v.530 (procesor 1,2 GHz) lub S-Box v.610 (procesor 1,5 GHz) oraz S-Box v.605 ze wsparciem Wi-Fi AC1200. Wszystkie urządzenia obsługuję nowoczesne kodeki i wyróżniają się dużą wydajnością. Wspierają różne middleware'y i rozdzielczość 4K HDR. Dodatkowym atutem jest kompatybilność z protokołem TR-069, która ułatwia integrację z systemem auto provisioningu.

Zobacz listę produktów



Nowość! Mean Well DUPS40 - moduł buforujący 24 V DC, 40 A
Wiadomość z dnia: 18-11-2022
Mean Well DUPS40 to moduł buforujący, który może zapewnić zasilanie awaryjne w systemach, które są wyposażone w zwykły zasilacz. Jest następcą popularnego modelu DR-UPS40, który został wycofany z produkcji. Urządzenie zostało przystosowane do montażu na szynie DIN, wspiera napięcie 24 V DC, maksymalny prąd wynosi 40 A. Prąd ładowania akumulatora wynosi 2 A, DUPS40 sprawdzi się w połączeniu z akumulatorami o pojemności w zakresie 4 - 135 Ah.

Przejdź do produktu



Promocja!
Rabat: -16%
MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN
832,03
695,00 netto
Koniec promocji: