Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Nowość! Terminal EPON OLT EP4440 w nowej obudowie, z miejscem na dodatkowy zasilacz!
Wiadomość z dnia: 12-05-2022
Popularny terminal EPON OLT Uplink EP4440 teraz jest dostępny w nowej obudowie! Znajdziesz w niej miejsce na dodatkowy zasilacz, dzięki czemu możesz zapewnić sobie redundantne zasilanie. Terminal obsługuje zarządzanie Layer 3 (m. in. routing, RIP i OSPF), posiada 4 porty PON oraz łącznie 8 portów uplinkowych: 4 porty gigabit Ethernet (10/100/1000 Mb/s) i 4 sloty SFP+ (10 Gb/s). Terminal umożliwi ci stworzenie usług typu triple play, z dostępem do internetu, telewizji IPTV oraz telefonii VoIP. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu



Nowość! Seria profesjonalnych punktów dostępowych Grandstream GWN!
Wiadomość z dnia: 22-04-2022
W naszej ofercie znajdziesz nową serię punktów dostępowych - Grandstream GWN! Urządzenia umożliwiają stworzenie rozległej sieci bezprzewodowej złożonej z wielu AP, z możliwością stworzenia captive portalu i zaawansowanym zarządzaniem. Punkty dostępowe posiadają wbudowany kontroler dostępny z poziomu przeglądarki internetowej - nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania! Możliwe jest także zarządzanie w chmurze, bez żadnych dodatkowych opłat. Więcej informacji znajdziesz w opisach produktów:

Przejdź do listy produktów



Nowość! Przelotowe wtyki RJ45 kategorii 6!
Wiadomość z dnia: 15-04-2022
Rozszerzyliśmy naszą ofertę o przelotowe wtyki RJ45 kategorii 6! Dostępne są w dwóch wersjach: ekranowane (FTP) i nieekranowane (UTP). Przelotowe wtyki znacznie ułatwiają zaciskanie - nie musisz docinać żył na wymiar, przeprowadzasz je przez złącze na wylot, a podczas zaciskania nadmiar jest automatycznie ucinany. W ofercie posiadamy także odpowiednią zaciskarkę. Wtyki sprzedawane są w standardowych paczkach - po 100 sztuk.

Przejdź do listy produktów



Tuba abonencka 5 / 3,5 mm w niższej cenie i gotowych krążkach 400 m!
Wiadomość z dnia: 11-04-2022
Tuba abonencka o wymiarze 5 / 3,5 mm to popularne rozwiązanie do montażu patchcordów / luźnych włókien w zabudowie wielorodzinnej. Posiada pilot w postaci nylonowej żyłki, który umożliwia szybkie i wygodne przeciągnięcie kabla. Produkt został wykonany z niepalnego materiału, z powodzeniem może być używany wewnątrz budynków. Teraz dostępny jest w nowej, niższej cenie oraz gotowych krążkach 400 m. Taka odległość bez problemu zmieści się do standardowej paczki, nie sprawia problemów w późniejszym przenoszeniu i przewożeniu. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu



Nowość! Infomir MAG524W3 - set-top box z WiFi AC
Wiadomość z dnia: 05-04-2022
MAG524w3 to nowy dekoder marki Infomir wyposażony w wydajny procesor ARM Cortex-A53 (4 rdzenie o taktowaniu 1900 MHz). Urządzenie wspiera rozdzielczość 4K HDR i standard HEVC, zapewnia bardzo dużą jakoś transmisji. Źródło internetu można doprowadzić przy pomocy kabla Ethernet lub transmisji WiFi - urządzenie wspiera standard AC. MAG524w3 posiada platformę Ministra TV, system został oparty na kernelu Linuxa 4.9. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu



Nowość! Uplink GP542Z - terminal ONT EPON / GPON z 4 portami gigabit Ethernet i WiFi AC1200!
Wiadomość z dnia: 10-03-2022
Uplink GP542Z to następca popularnego modelu GP542R. Urządzenie może pracować w sieci GPON lub EPON, domyślnie automatycznie rozpoznaje rodzaj podłączonej sieci. Zostało wyposażone w 4 gigabitowe porty Ethernet oraz 1 port USB 3.0, oprócz tego może transmitować sieć bezprzewodową WiFi AC1200. Terminal wspiera IPTV i protokół TR-069 do automatycznego provisioningu. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu



Nowość! ZTE ZXDU48-B600 - siłownia telekomunikacyjna -42 ~ -58 V DC, moc 1600 lub 3200 W
Wiadomość z dnia: 22-02-2022
ZTE ZXDU48-B600 to siłownia telekomunikacyjna cechująca się napięciem wyjściowym w zakresie -42 ~ -58 V DC (nominalnie -53,5 V DC). Urządzenie zostało zamknięte w niewielkiej obudowie przystosowanej do standardy Rack 19", jej wysokość wynosi 1U. Do siłowni możesz podłączyć akumulatory, w przypadku braku prądu ZXDU48 automatycznie przełącza się na pracę buforową, posiada zabezpieczenie przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatorów. W ofercie posiadamy dwie wersje - z jednym prostownikiem (1600 W) lub dwoma prostownikami (3200 W). Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktów



Nowość! Huawei CGID i CGHD - płyty Combo XG-PON (10G) i GPON jednocześnie!
Wiadomość z dnia: 11-02-2022
Nasza oferta powiększyła się o płyty Combo do terminali OLT z serii MA5800. Tego typu płyty nadają jednocześnie transmisję XG-PON (10 Gb/s / 2,5 Gb/s) i GPON (2,5 Gb/s / 1,25 Gb/s), u abonenta możesz podłączyć ONU XG-PON lub GPON, zależnie od potrzeby. Dostępne są płyty CGHD i CGID, różnią się łączną przepustowością (CGID 80 Gb/s, CGHD 100 Gb/s), rodzajem zastosowanych wkładek (CGID XFP, CGHD SFP) oraz poborem mocy (CGID maks. 78 W, CGHD maks. 54 W). Więcej informacji znajdziesz w opisach!

Zobacz listę produktów



Nowość! MikroTik Bluetooth tag w wersji outdoor!
Wiadomość z dnia: 02-02-2022
MikroTik TG-BT5-OUT to bluetooth tag z obudową przystosowaną do użytku na zewnątrz budynków. Cechuje się bardzo wysokim stopniem ochrony IP69k, dzięki któremu może pracować w bardzo wymagających warunkach. Został wyposażony w czujnik temperatury, którego nie posiada wersja TG-BT5-IN. Wspiera standardy iBeacon, Eddystone oraz MikroTik KNOT, doskonale sprawdzi się do zastosowań telemetrycznych na zewnątrz budynków lub w halach produkcyjnych, w których panują trudne warunki.

Przejdź do produktu



Nowość! Mufy światłowodowe 0212G-C, 0216G-C i 0216G w kolorze czarnym!
Wiadomość z dnia: 28-01-2022
Rozszerzyliśmy nasza ofertę o 3 modele muf światłowodowych w kolorze czarnym. Są to popularne wśród klientów modele FDB-0216G (2 wejścia, 16 wyjść), FDB-0212G-C (2 wejścia, 12 wyjść, klamry do zamykania) oraz FDB-0216G-C (2 wejścia, 16 wyjść, klamry do zamykania). Wszystkie wersje posiadają uchwyt umożliwiający montaż nasłupowy przy pomocy taśmy stalowej lub naścienny, przy pomocy kołków. Wewnątrz muf znajdują się ramki do montażu adapterów światłowodowych w rozmiarze SC Simplex.

Zobacz listę produktów



Promocja!
Rabat: -18%
Huawei GPON H805GPFD Board 16 Ports (wkładki SFP klasy C+ w zestawie)
5 499,00
4 499,00 netto
Koniec promocji: