Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Huawei 34060494 wkładka SFP+ Multimode 10G 850nm 300m

Promocja
121,77z VAT
224,84 zł netto
99,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei 34060494 wkładka SFP+ Multimode 10G 850nm 300m
Kod produktu: HUA-34060494
Numer katalogowy: 7858
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Huawei

Huawei 34060494 - wkładka światłowodowa SFP+ typu Multimode wyposażona w 2 złącza LC. Maksymalna przepustowość transmisji wynosi 10 Gb/s, transmisja nadawana jest na fali o długości 850 nm. Maksymalny zasięg to 300 m - uwaga, jest uzależniony od rodzaju zastosowanego włókna.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii