Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Zestaw Huawei HG8010H + Mercusys AC12G terminal kliencki GPON / EPON z routerem bezprzewodowym AC1200

Promocja
146,37z VAT
198,11 zł netto
119,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Zestaw Huawei HG8010H + Mercusys AC12G terminal kliencki GPON / EPON z routerem bezprzewodowym AC1200
Kod produktu: ZEST-8010H-AC12G
Numer katalogowy: 7481
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: CDR

Działa z GPON i EPON!

Zestaw składający się z dwóch urządzeń - Huaweia HG8010H i Mercusysa AC12G. Produkt zapewni ci sprzęt dla abonenta z gigabitowymi portami Ethernet i duża przepustowością transmisji bezprzewodowej WiFi. HG8010H to terminal kliencki ONU przeznaczony do sieci GPON / EPON, pracuje w trybie bridge i posiada 1 port światłowodowy GPON i 1 gigabitowy port Ethernet. Mercusys AC12G to bezprzewodowy router wyposażony w 4 gigabitowe porty Ethernet i 4 anteny dookólne. Może pracować w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, zgodnie ze standardami 802.11 b/g/n i 802.11 a/n/ac, maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji WiFi wynosi 1200 Mb/s.

HG8010H:

HG8010H
Interfejs sieciowy GPON / EPON (SC/UPC)
Interfejs użytkownika Gigabitowy port Ethernet
Diody LED POWER / PON / LOS / LAN
Zasilanie 11 - 14 V DC, 0.5 A
Wejście zasilacza 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Średni pobór mocy 3 W
Maksymalny pobór mocy 3,5 W
Wymiary 82x90x27 mm
Waga 500 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Port GPON

Class B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream

Wavelength blocking filter (WBF)

Flexible mapping pomiędzy portami GEM i TCONT

Uwierzytelnianie przy pomocy SN lub hasła, G.984.3

Dwukierunkowe FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Port Ethernet

Tagi VLAN oparte o port

Transparentna transmisja 1:1 VLAN, N:1 VLAN i VLAN

QinQ VLAN

MAC address learning

Transparentna transmisja pakietów IPv6 w warstwie Layer2

 

Funkcja QoS

Limit przepustowości na port

Priorytetowanie 802.1p

SP / WRR / SP+WW

Limit pakietów broadcast

Flow mapping oparty o VLAN ID, port ID lub 802.1p

Multicast

IGMP v2 / v3 snooping

MLD v1 / v2 snooping

Fast leave

VLAN tag translation, transparentna transmisja, usuwanie pakietów multicast w downstreamie

Limit pakietów protokołu IGMP / MLD

Zarządzanie

Wiadomości OMCI

Aktywna / pasywna funkcja ONT rogue detection

PPPoE / DHCP imulation testing

OMCI / Web UI

Backup i rollback oprogramowania

802.1ag Ethernet OAM

Pomiary i diagnostyka połączenia optycznego

Sprawdzanie pętli loopback

Zabezpieczenia Filtrowanie adresów MAC
Oszczędność energii

Energooszczędne diody

Redukcja zużycia mocy przez niewykorzystywane komponenty

COCV4

AC12G:

Mercusys AC12G
Porty

1 port WAN

Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s

3 porty LAN

Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s

Pasma pracy 2,4 i 5 GHz
Standardy bezprzewodowe

2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n

5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac

Maks. teoretyczna przepustowość 

transmisji bezprzewodowej

2,4 GHz: 300 Mb/s

5 GHz: 867 Mb/s

Moc nadawcza < 20 dBm (EIRP)
Anteny

4 zewnętrzne anteny dookólne

(po 2 anteny na pasmo)

Czułość odbioru

2,4 GHz: 

11g 6M: -95 dBm

11g 54M: -77 dBm

11n 20M MCS7: -74 dBm

11n 40M MCS7: -71 dBm

 

5 GHz:

11a 6M: -92 dBm

11a 54M: -75 dBm

11ac 20M MCS8: -70 dBm

11ac 40M MCS9: -64 dBm

11ac 80M MCS9: -60 dBm

Przyciski WPS / reset
Zabezpieczenia WPA-PSK / WPA2-PSK
Funkcje transmisji bezprzewodowej

Włączanie / wyłączanie radia

Statystyki bezprzewodowe

Rodzaje WAN

Dynamiczne IP

Statyczne IP

PPPoE

PPTP

L2TP

Zarządzanie

Kontrola dostępu

Lokalne zarządzanie

Zdalne zarządzanie

DHCP  Serwer
Port forwarding

Vrtual server

UPnP

DMZ

Zabezpieczenia firewall IP i MAC adres binding
Sieć gościnna Po 1 sieci na dane pasmo
Protokoły IPv4 i IPv6
Dynamiczny DNS

NO-IP

DynDNS

Zasilanie

9 V DC

0,85 A

Wymiary 222 x 140 x 32 mm
Skład

Urządzenie

Zasilacz

Patchcord Ethernet (kabel)

Skrócona instrukcja instalacji

Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność powietrza

podczas przechowywania

5%-90% niekondensująca 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii