Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Opton RZD-55/31/20 dystrybucyjna dwudostępowa rozdzielnica światłowodowa 48x SC Duplex

410,36z VAT
333,63 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Opton RZD-55/31/20 dystrybucyjna dwudostępowa rozdzielnica światłowodowa 48x SC Duplex
Kod produktu: OP-RZD-55/31/20
Numer katalogowy: 6421
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania - minimum 2 tygodnie

Rozdzielnica światłowodowa firmy Opton o wymiarach 55x31x20 cm. Posiada dwie pary drzwi, umożliwia wydzielenie dwóch części - jedną liniową i jedną abonencką. Dodatkowo cały przedni moduł ma zawiasy i może zostać otworzony - pod nim znajdują się uchwyty na zapas kabla (zobacz na zdjęciach). Dodatkowy moduł ma głębokość 57 mm i również podzielony jest na dwie części. Drzwi zamykane są 4-ro zapadkowymi zamkami, zapewniają odpowiednie zabezpieczenie kabli. W górnej i dolnej ściance modułu zapasu znajdują się po 4 przetłoczenia (do wybicia) o średnicy 38/29 mm, dodatkowo na bocznej ściance umieszczono jeszcze 2 przetłoczenia. Umieszczona wewnątrz ramka pozwala zamontować 48 adapterów typu SC Duplex lub LC Quad. Przy pełnym obsadzeniu adapterami SC można podłączyć do 96 włókien światłowodowych, natomiast korzystając z LC - nawet do 192 włókien. Rozdzielnica wykonana jest z blachy stalowej o grubości 1 mm, całość pokryta została powłoką Magnelis i pomalowana proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL7035.

W części liniowej umieszczono odchylaną tackę, na której można zamontować splitter optyczny, na niej wydzielono miejsce na zapas kabla oraz tackę spawów. Cały panel można zdemontować i przymocować w jednej z części skrzynki (mocowanie na magnes). W łatwy i wygodny sposób można przygotować główny kabel do rozdzielenia sygnału PON pomiędzy klientów. W części abonenckiej umieszczono śrubę do montażu tacek spawów, a także miejsce na dodatkowy zapas kabla. 

Oferowany produkt doskonale nadaje się do sieci PON (FTTH) realizowanych w blokach. Zamontowanie tego typu rozdzielnicy np. w piwnicy pozwala na przygotowanie głównego kabla, zamontowanie splittera, a następnie łatwe i szybkie podłączenia nowych abonentów. Jednocześnie wszystkie zakończenia kabli są odpowiednio zabezpieczone przez niepożądanymi ingerencjami. 

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciu (tacki, kabel, splitter) nie wchodzą w skład zestawu.

Najważniejsze cechy:

  • dystrybucyjna rozdzielnica światłowodowa;
  • ramka na 48 adapterów SC Duplex lub LC Quad;
  • rozdzielnica dwudostępowa - dwie pary drzwi, podział na część liniową i dystrybucyjną;
  • przedni moduł odchylany - pod spodem znajduje się miejsce na zapas kabla;
  • miejsce na zapas kabla i montaż splittera;
  • skrzynka przystosowana do montażu naściennego. 

Specyfikacja:

RZD-55/31/20
Szerokość 550 mm
Wysokość 310 mm
Głębokośc 196 mm
Odpornośc mechaniczna IK 8

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii