Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Tumtec FST-V1 spawarka światłowodowa 2 sztuki
6 148,77 zł z VAT
6 000,00 zł
4 999,00 zł netto
Zestaw dystansów samoprzylepnych
3,26 zł z VAT
3,07 zł
2,65 zł netto
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 / 2
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor biały
Promocja
1,35z VAT
2,92 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor niebieski
Promocja
1,35z VAT
2,92 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/APC 0.9mm
Promocja
2,34z VAT
3,46 zł netto
1,90 zł netto
przechowalnia
BYD akumulatorek NiMH AA R6 2000 mAh
Promocja
2,46z VAT
4,99 zł netto
2,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw dystansów samoprzylepnych
Promocja
3,26z VAT
3,07 zł netto
2,65 zł netto
przechowalnia
OPTON Tacka światłowodowa P5012
OPTON Tacka światłowodowa P5012 Producent: CDR
Tacka na 12 spawów światłowodowych. Biała.
Promocja
4,91z VAT
5,99 zł netto
3,99 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (20 cm) kątowy
Promocja
4,91z VAT
16,39 zł netto
3,99 zł netto
przechowalnia
Huawei HW-120100B1W zasilacz 12 V DC, 1 A (UK)
Promocja
8,46z VAT
12,80 zł netto
6,88 zł netto
przechowalnia
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
Promocja
10,82z VAT
15,00 zł netto
8,80 zł netto
przechowalnia
Wspornik słupowy
Wspornik słupowy Producent: CDR
Promocja
13,53z VAT
21,00 zł netto
11,00 zł netto
przechowalnia
Antena offsetowa do MikroTika LDF, czasza 60 cm
Antena offsetowa do MikroTika LDF, czasza 60 cm Producent: CDR

Cena podana za jedną sztukę, minimalne zamówienie 4 sztuki lub wielokrotność

Promocja
30,74z VAT
39,20 zł netto
24,99 zł netto
przechowalnia
OPTON Skarpeta do wciągania 13-18mm 400kg
Promocja
52,89z VAT
87,50 zł netto
43,00 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA-P pasywny konwerter CATV
Promocja
73,80z VAT
80,37 zł netto
60,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC
Promocja
76,26z VAT
104,32 zł netto
62,00 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA aktywny konwerter CATV
Promocja
79,95z VAT
104,92 zł netto
65,00 zł netto
przechowalnia
Longse LBH30HTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30 m, 3.6 mm
Longse LBH30HTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30 m, 3.6 mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
79,95z VAT
84,30 zł netto
65,00 zł netto
przechowalnia
Taśma stalowa 10x0,7mm 50m (stal nierdzewna 201)
Promocja
84,87z VAT
106,57 zł netto
69,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H GPON ONT 1x GE 1x SC/APC
Promocja
92,25z VAT
99,00 zł netto
75,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Taśma stalowa 19x0,7mm 50m (stal nierdzewna 201)
Taśma stalowa 19x0,7mm 50m (stal nierdzewna 201) Producent: OEM
stal nierdzewna 201.
Promocja
104,55z VAT
139,00 zł netto
85,00 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
TRIBRER Laserowe źródło światła BML-205-10 (650nm 10mW 12km) / wizualny lokalizator uszkodzeń
Promocja
104,55z VAT
105,00 zł netto
85,00 zł netto
przechowalnia
Uplink IPC-S 250002 router odbiorczy (slave) EOC 4x FE, WiFi 2.4 GHz, 150 Mb/s
Promocja
109,47z VAT
245,00 zł netto
89,00 zł netto
przechowalnia
Longse LIA60EHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 40 m, 2,8 - 12 mm
Longse LIA60EHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 40 m, 2,8 - 12 mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
110,69z VAT
119,20 zł netto
89,99 zł netto
przechowalnia
GigaEter BOX 19 U.FL WideBand
Promocja
110,70z VAT
135,00 zł netto
90,00 zł netto
przechowalnia
Splitter symetryczny PLC 1x32 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
Promocja
115,62z VAT
137,36 zł netto
94,00 zł netto
przechowalnia
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mm
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mmWYPRZEDAŻ Producent: CDR

Paczka zawierająca 100 sztuk

Promocja
121,77z VAT
199,00 zł netto
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EG8141A5 GPON ONT terminal SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 1x USB WiFi N300
Promocja
129,15z VAT
129,00 zł netto
105,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOAD LDF 2nD
Promocja
135,30z VAT
110,84 zł netto
110,00 zł netto
przechowalnia
Taśma stalowa 19x0,7mm 50m (stal nierdzewna 304)
Taśma stalowa 19x0,7mm 50m (stal nierdzewna 304) Producent: OEM
stal nierdzewna 304.
Promocja
141,45z VAT
157,51 zł netto
115,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw HG8110H-BBU + Tenda AC8 - terminal GPON ONU z bezprzewodowym routerem AC1200
Promocja
153,75z VAT
194,40 zł netto
125,00 zł netto
przechowalnia
Xiaomi R2350 Mi AIoT AC2350 bezprzewodowy, dwuzakresowy router
Promocja
158,67z VAT
145,00 zł netto
129,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H + Mercusys AC12G - terminal GPON ONU z bezprzewodowym routerem AC1200
Promocja
158,67z VAT
179,00 zł netto
129,00 zł netto
przechowalnia
Tenda nova MW5s dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh, MU-MIMO, 2x GE, zestaw 2 sztuk
Promocja
170,97z VAT
229,00 zł netto
139,00 zł netto
przechowalnia
Xiaomi Mi Router AX1800 dwupasmowy, gigabitowy router AX1800, Mesh, 4x GE
Promocja
183,27z VAT
177,39 zł netto
149,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski 500m LSZH
Promocja
215,25z VAT
219,00 zł netto
175,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw punkt dostępowy TP-Link M4 AC1200 z terminalem GPON HG8110H-BBU
Promocja
232,47z VAT
288,83 zł netto
189,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw: RouterBOARD LDF G-5acD + antena offsetowa
Promocja
236,16z VAT
201,93 zł netto
192,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw Huawei HG8110H-BBU + Huawei WS7100-20 - terminal GPON ONU z bezprzewodowym routerem AX3000
Promocja
244,77z VAT
250,79 zł netto
199,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw 2 punkty dostępowe mesh Tenda nova MW5s AC1200 z terminalem GPON HG8110H-BBU
Promocja
244,77z VAT
318,00 zł netto
199,00 zł netto
przechowalnia
Cisco zestaw akcesoriów do switcha Nexus 3048 / 3064
Promocja
244,77z VAT
299,00 zł netto
199,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2