Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
OPTON connector SC/APC 0.9mm
Promocja
2,34z VAT
3,46 zł netto
1,90 zł netto
przechowalnia
Zestaw dystansów samoprzylepnych
Promocja
3,26z VAT
3,07 zł netto
2,65 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (20 cm) kątowy
Promocja
4,91z VAT
16,39 zł netto
3,99 zł netto
przechowalnia
Huawei HW-120100B1W zasilacz 12 V DC, 1 A (UK)
Promocja
8,46z VAT
12,80 zł netto
6,88 zł netto
przechowalnia
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
Promocja
10,82z VAT
15,00 zł netto
8,80 zł netto
przechowalnia
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/UPC
Promocja
60,27z VAT
69,00 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0216G-C - 2 IN, 16 OUT, czarna
Promocja
67,65z VAT
75,00 zł netto
55,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC
Promocja
97,17z VAT
104,32 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
Uplink IPC-S 250002 router odbiorczy (slave) EOC 4x FE, WiFi 2.4 GHz, 150 Mb/s
Promocja
109,47z VAT
245,00 zł netto
89,00 zł netto
przechowalnia
Huawei 34060494 wkładka SFP+ Multimode 10G 850nm 300m
Promocja
121,77z VAT
224,84 zł netto
99,00 zł netto
przechowalnia
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mm
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mmWYPRZEDAŻ Producent: CDR

Paczka zawierająca 100 sztuk

Promocja
121,77z VAT
199,00 zł netto
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 zaprogramowany pod ZTE terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Promocja
182,04z VAT
180,96 zł netto
148,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal EPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Promocja
182,04z VAT
180,96 zł netto
148,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Promocja
182,04z VAT
180,96 zł netto
148,00 zł netto
przechowalnia
D-Link DIR-2150/SP dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC, 2100 Mb/s, 5x GE, MU-MIMO, TR-069
Promocja
191,87z VAT
208,88 zł netto
155,99 zł netto
przechowalnia
Tenda nova MW5s dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh, MU-MIMO, 2x GE, zestaw 2 sztuk
Promocja
215,25z VAT
284,10 zł netto
175,00 zł netto
przechowalnia
Cisco zestaw akcesoriów do switcha Nexus 3048 / 3064
Promocja
244,77z VAT
299,00 zł netto
199,00 zł netto
przechowalnia
KNIPEX 00 21 05 LE walizka narzędziowa "Basic" pusta
Promocja
490,77z VAT
477,41 zł netto
399,00 zł netto
przechowalnia
Andrew / Commscope VHLP2-32-NC3 antena 60 cm, 32 GHz, 43.5 dBi
Promocja
615,00z VAT
1 000,00 zł netto
500,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti airFiber 60 z radiem backup 5 GHz, 1 Gb/s
Ubiquiti airFiber 60 z radiem backup 5 GHz, 1 Gb/s Producent: Ubiquiti Networks

Cena podana za jedną stronę!

Promocja
1 291,50z VAT
1 212,38 zł netto
1 050,00 zł netto
przechowalnia
Huawei H901XGHD 8 portowa płyta 10G XG-PON asymetryczna (10 / 2,5 Gb/s) z wkładkami N1
Promocja
5 533,77z VAT
7 199,00 zł netto
4 499,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON H805GPFD Board 16 Ports (wkładki SFP klasy C+ w zestawie)
Promocja
5 533,77z VAT
5 499,00 zł netto
4 499,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal OLT MA5608T bez płyty GPON, 2 płyty MCUD (1G), zasilanie DC MPWC (zestaw)
Promocja
7 749,00z VAT
8 599,00 zł netto
6 300,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal OLT MA5800-X2 bez płyty GPON, 1x MPSA, zasilanie DC
Promocja
9 225,00z VAT
10 260,00 zł netto
7 500,00 zł netto
przechowalnia
Huawei CloudEngine 6881-48S6CQ zarządzalny switch (przełącznik) 48x SFP+ (10 Gb/s), 6x QSFP28 (100 Gb/s), zasilanie AC
Huawei CloudEngine 6881-48S6CQ zarządzalny switch (przełącznik) 48x SFP+ (10 Gb/s), 6x QSFP28 (100 Gb/s), zasilanie AC Producent: Huawei

W cenie licencja 40 Gb/s na port QSFP28! Możliwość rozszerzenia licencji

Promocja
15 183,97z VAT
14 999,00 zł netto
12 344,69 zł netto
przechowalnia
Huawei CE8850-32CQ-EI-AC zarządzalny switch (przełącznik) 32x QSFP28 (100 Gb/s), 2x SFP+ (10 Gb/s), 2 zasilacze AC
Promocja
61 377,00z VAT
59 999,00 zł netto
49 900,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Promocja!
Rabat: -43%
Tenda AC1200G dwupasmowy, bezprzewodowy router AC1200, 4x GE
159,00
90,00 netto
Koniec promocji: