Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
Tough Cable Connectors na sztuki
2,05z VAT
1,67zł netto
Dostępność przechowalnia
Osłona PowerBeam  M5 400 (B)
57,65z VAT
46,87zł netto
przechowalnia
ToughCable Connectors Ground 20 sztuk
68,58z VAT
55,76zł netto
Dostępność przechowalnia
RockShield™
74,38z VAT
60,47zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

76,92z VAT
62,54zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

175,71z VAT
142,85zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam 620
318,45z VAT
258,90zł netto
przechowalnia
Ubiquiti RAD-RD3 osłona do RocketDish 5G34 RD-5G34
379,91z VAT
308,87zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry