Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 / 2
Ubiquiti UOC-0.5 patchcord OM3 Duplex LC-LC 0,5m
19,14z VAT
15,56zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-1 patchcord OM3 Duplex LC-LC 1m
22,80z VAT
18,54zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-2 patchcord OM3 Duplex LC-LC 2m
27,36z VAT
22,24zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-3 patchcord OM3 Duplex LC-LC 3m
31,59z VAT
25,68zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-5 patchcord OM3 Duplex LC-LC 5m
35,57z VAT
28,92zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam  M5 400 (B)
57,65z VAT
46,87zł netto
przechowalnia
RockShield™
70,77z VAT
57,54zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

74,39z VAT
60,48zł netto
przechowalnia
Ubiquiti USP-Cable kabel RPS do switchy UniFi
134,16z VAT
109,07zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

169,92z VAT
138,15zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam 620
307,96z VAT
250,37zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Filtry
Promocja!
Rabat: -34%
Tumtec FST-V1 spawarka światłowodowa
3 799,00
2 499,00 netto
Koniec promocji: