Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane

Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

Aktualności
22-09-2021
Nowość! Uchwyt nasłupowy do rur / peszli o średnicy 41 - 44 mm
Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów wprowadziliśmy nowy rodzaj uchwytu słupowego, który umożliwia przymocowanie peszla / rurki o średnicy 41 - 44 mm. Montuje się go standardowo, przy pomocy taśmy stalowej. Posiada specjalną, gumową obejmę, która chroni peszel przed uszkodzeniami mechanicznymi. Oferowany uchwyt jest wymagany podczas instalacji, w których nie możesz zamontować kabla / rurki bezpośrednio do słupa.

Przejdź do produktu
20-09-2021
Nowość! MikroTik 5009UG+S+IN router z 7 portami GE, 1 portem 2.5GE i 1 slotem SFP+
Już dostępny jest wyczekiwany nowy router MikroTika - RB5009UG+S+IN! Konstrukcja urządzenia została oparta na procesorze ARM z 4 rdzeniami 1,4 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Router wyposażony jest w 7 gigabitowych portów Ethernet, 1 port 2.5G Ethernet, 1 slot SFP+ (10 Gb/s) oraz 1 port USB 3.0. W niewielkiej, desktopowej obudowie RB5009 kryje się bardzo duża wydajność i możliwość połączenia w 3 standardach - 1G, 2.5G oraz 10G. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu
14-09-2021
Nowość! MikroTik cAP XL ac - punkt dostępowy z antenami o dużym zysku!
Już dostępny jest MikroTik cAP XL ac - nowa wersja popularnego punktu dostępowego! Urządzenie pracuje w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, obsługuje standard AC, maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 1200 Mb/s. Urządzenie wyróżnia się antenami o dużym zysku - 6 dBi w paśmie 2,4 GHz i 5,5 dBi w paśmie 5 GHz, zapewnia dużo lepszy zasięg niż konkurencyjne rozwiązania. Dodatkowo posiada 2 gigabitowe porty i PoE Passthrough na drugim porcie, dzięki czemu z jednego punktu dostępowego możesz podłączyć i zasilić kolejny. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu
07-09-2021
Nowość! Mercusys MR1800X bezprzewodowy router z Wi-Fi 6!
MR1800X to kolejny router Mercusysa wspierający Wi-Fi 6. Maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji wynosi 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Urządzenie wyposażone jest w 4 gigabitowe porty Ethernet, w tym 1 port WAN i 3 porty LAN. Obsługuje MU-MIMO, Beamforming, a także IPTV (IGMP Proxy / Snooping). Idealnie sprawdzi się u abonentów, którzy wymagają dużej przepustowości transmisji WiFi.

Przejdź do produktu
26-08-2021
Nowość! Huawei EG8145X6 - terminal GPON ONT z Wi-Fi 6!
Do oferty wprowadziliśmy pierwszy terminal GPON ONT ze wsparciem Wi-Fi 6 - EG8145X6! Urządzenie obsługuje standard 802.11ax, MU-MIMO oraz Beamforming, jest kompatybilny wstecz ze starszymi protokołami WiFi. Maksymalna teoretyczna przepustowość WiFi wynosi 2402 Mb/s w 5 GHz i 574 Mb/s w 2,4 GHz. Terminal posiada 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny RJ11 (POTS) oraz 2 porty USB 2.0. EG8145X6 to idealne rozwiązanie dla wymagających abonentów, którzy potrzebują transmisji bezprzewodowej o bardzo dużej przepustowości.

Przejdź do produktu
13-08-2021
Nowość! KNIPEX PreciStrip 16 automatyczny stripper (szczypce) do ściągania izolacji
KNIPEX 12 52 195 to automatyczny stripper służący do ściągania izolacji z przewodów o przekroju 0,08 - 16 mm2. Urządzenie zostało wykonane z materiałów wysokiej jakości, posiada regulację głębokości cięcia oraz odległości cięcia. Oprócz tego ma także funkcję obcinaka. Tego typu narzędzie znacznie przyspiesza pracę instalatora, doskonale sprawdzi się do kabli elektrycznych oraz skrętki. Więcej informacji w opisie produktu - na zdjęciach zobaczysz przykładowe wykorzystanie.

Przejdź do produktu
03-08-2021
Nowość! MikroTik Chateau z obsługą 5G!
Chateau 5G (D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA) to pierwsze urządzenie MikroTika wspierające transmisję komórkową 5G! Jest również kompatybilny wstecz ze standardami LTE / 3G. Obsługuje transmisję NSA i SA, maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 5 Gb/s przy pobieraniu danych i 650 Mb/s przy wysyłaniu. Oprócz tego Chateau 5G umożliwia transmitowanie sieci Wi-Fi w pasmach 2,4 i 5 GHz AC1200. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu
30-07-2021
Nowość! MikroTik CCR2004-16G-2S+ z procesorem ARM 64 bit 4x 1,7 GHz, 16 gigabitowych portów Ethernet, 2 sloty SFP+
Już dostępny jest MikroTik CCR2004-16G-2S+! Router został wyposażony w procesor ARM 64 bit, z 4 rdzeniami o taktowaniu 1,7 GHz. Cechuje się najlepszą wydajnością na rdzeń ze wszystkich CCRów! Oprócz tego jego atutem jest niski pobór mocy - do 48 W oraz zastosowanie oddzielnych switch chipów na sekcje Ethernet (2 sekcje po 8 portów) i SFP+, dzięki czemu zapewnia bardzo dobrą przepustowość. Router wyposażony jest w 16 gigabitowych portów Ethernet i 2 sloty SFP+ (10 Gb/s). Towar dostępny na magazynie!

Przejdź do produktu
22-07-2021
Nowość! TP-Link XZ000-G3 - 1 portowy GPON ONT terminal!
TP-Link XZ000-G3 to nowy w naszej ofercie terminal kliencki GPON ONT! Został wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet (10/100/1000 Mb/s) oraz złącze SC/APC.

Wspiera standard  ITU-T G.984 GPON, może być wykorzystywany z terminalami OLT innych producentów. Wspiera protokół TR-069 do automatycznego provisioningu, doskonale sprawdzi się w każdej sieci PON. Więcej informacji w opisie:


Przejdź do produktu
14-07-2021
Nowość! Taśmy stalowe Opton produkowane w Polsce!
Do naszej oferty dołączyły nowe taśmy stalowe, które produkowane są w Polsce. Dostępne są 4 wersje, uzależnione od szerokości i gatunku stali: 10 mm ze stali 430, 10 mm ze stali 201, 19 mm ze stali 430 i 19 mm ze stali 201. Wszystkie wersje cechują się długością 50 m i zostały nawinięte na poręczną, plastikową rolkę, która ułatwia przenoszenie i odwijanie. Grubość taśmy wynosi 0,7 mm, wszystkie produkty dostępne są na magazynie, w tym również kompatybilne spinki.

Zobacz listę produktów
07-07-2021
Nowość! Mierniki mocy optycznej z wbudowanym testerem RJ45!
Optyczne multimetry Opton to poręczne narzędzia w atrakcyjnej cenie, które przydadzą się każdemu instalatorowi. Urządzenie posiada wbudowany miernik mocy optycznej, wersja A wspiera zakres mocy od -70 do 6 dBm, a wersja B od -50 do 26 dBm. Wyróżniają się dużym zakresem fal, dzięki czemu mogą być używane z wieloma różnymi modułami SFP. Dodatkowym atutem jest tester RJ45 umożliwiający sprawdzenie połączenia na poszczególnych żyłach kabla Ethernet. Zachęcamy do zapoznania się z nowością:

Zobacz listę produktów
Promocja!
Rabat: -61%
Tenda E30 dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express WiFi 6 AX3000 Bluetooth
191,00
75,00 netto
Koniec promocji: